טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

אתם שואלים, אנחנו עונים ? 5 תשובות ל-5 שאלות

אז נכון, אף אחד לא לימד אתכם איך להציע נישואין ואיזו טבעת לרכוש, כך שאתם הולכים לעשות את הצעד הגדול שלכם כצעד המבוסס על אינטואציה והמון רגש. רגע לפני שאתם שואלים, אנחנו פשוט נענה על השאלות שלכם שיובילו אתכם אל הטבעת הנחשקת לאחת שלכם.

 

1.כמה זמן לפני ההצעה קונים טבעת?

 

פעימות לבכם לא משקרות. אתם מרגישים כי אין עוד דרך להביע אהבה כלפי האחת שלכם? הצעת הנישואין היא צעד משמעותי במערכת היחסים שלכם, ויש אלו שיגידו כי מדובר על שיא האהבה שלכם. החלטת כי הגיע הזמן לכרוע ברך ולשלוף טבעת מרהיבה מול האחת שלך? זה הזמן לרכוש את הטבעת. המון גברים תוהים לגבי התזמון הנכון ביותר לרכוש את הטבעת, והתזמון הטוב ביותר הוא להתחיל את החיפוש ברגע שאתה יודע שאתה רוצים להציע את הצעת הנישואין. הסיבה לכך מאד פשוטה: המטרה שלכם היא להיחשף לכמה שיותר דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות. כמה שיותר פגישות בחנות התכשיטים - כך תראו יותר טבעות אירוסין ותגיעו לבחירה ממוקדת ומתאימה יותר.

 

2.כמה כסף מומלץ להשקיע בטבעת?

 

המון גברים בטוחים כי ככל שמשקיעים יותר כסף בטבעת, כך האהבה שלהם גדולה יותר. בפועל, האהבה שלכם והכוונות הטהורות שלכם ישתקפו גם אם תשקיעו בטבעת בתקציב גדול וגם אם תשקיעו תקציב צנוע יותר עם טבעות אירוסין קלאסיות. ההמלצה הטובה ביותר היא להגדיר תקציב ידוע מראש לרכישת הטבעת המבוסס על היכולת הכלכלית שלכם. אין שום דבר טוב בלהשקיע כסף רב שאין לכם בטבעת האירוסין. הדגמים המוצעים לכם מגוונים וכך גם טווחי המחירים המוצעים. תוכלו להעניק טבעות אירוסין זהב לבן במחירים נוחים ובנראות מרהיבה.

 

3.טבעת האירוסין חייבת להיות עם יהלומים?

 

טבעות אירוסין מהבורסה שיחכו לכם בחנויות התכשיטים הן טבעות משובצות יהלומים וגם טבעות ללא יהלומים. בעבר היו מגמות שדבקו בכך שטבעת האירוסין חייבת להיות משובצת יהלומים, אך בפועל ניתן לראות עוד ועוד נשים העונדות טבעת אירוסין ללא כל יהלום עליה. בסופו של דבר חשוב לקחת כמה דברים בחשבון: שיבוץ יהלומים מייקר את העלות הכוללת של הטבעת, ובנוסף, לא כל הנשים אוהבות טבעות מעוצבות בעלות נוכחות, ומעדיפות דווקא את הטבעות הקלאסיות יותר. לכן, אין טבעת מומלצת, אלא טבעת מתאימה.

 

4.איך אפשר לבחור טבעת מתוך מבחר כל כך עשיר?

 

אל חנות התכשיטים כדאי להגיע מראש עם מושג לגבי הטבעת שאתם מתכננים לרכוש. הציצו בקטלוג הטבעות הזמין לכם באינטרנט, סמנו את הדגמים החביבים עליכם ביותר ובססו את הבחירה שלכם על סמך טעמה האישי של בת הזוג שלכם בתכשיטים. בנוסף, אל תשכחו לרגע כי בחנות התכשיטים עובדים אנשי מקצוע המבינים בתכשיטים, ובדגש על טבעות אירוסין מיוחדות שכל אחת מהן פוטנציאל להיות האחת של האחת שלכם. תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל עת עם הנציגים בחנויות.

 

5.איפה הכי מומלץ לקנות טבעת?

 

עוד הרבה לפני שתבחרו טבעת, תצטרכו לבחור חנות תכשיטים שבה תוכלו לרכוש את הטבעת. קווים לדמותה של חנות תכשיטים מומלצת? שירות אישי ואדיב, מבחר עשיר של טבעות לרבות טבעות אירוסין זהב צהוב, זהב לבן, טבעות קלאסיות וטבעות עם יהלומים, וגם ותק החנות חשוב שכן הוא משקף את טיב החנות ואת קהל הלקוחות הבוחר בה שוב ושוב.  

 

המאמר נכתב על ידי diamorjewelry

 חזרה