טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

5 סיבות לרכוש טבעת אירוסין מזהב צהוב

גברים יודעים שתכשיטים מחולקים לשני צבעי זהב עיקריים – זהב בצבע לבן וכמובן שגם זהב בצבע צהוב (כמובן שישנה גם האפשרות הנהדרת של "גולדפילד" אך באפשרות זו לא נעסוק היום).
במאמר הבא נתמקד באחת האפשרויות הטובות ביותר והפופולאריות בשוק התכשיטנות בכלל ובפרט בשוק טבעות האירוסין – אפשרות זהב בצבע צהוב. שנתחיל? קדימה.

אם הינך מתעניין ברכישה מקוונת, הקלק על הקישור המצורף כעת: מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה?


5 סיבות מדוע עלייך לבחור בטבעת מזהב צהוב:


סיבה 1 – אחת הסיבות המרכזיות לכך שעלייך לבחור בטבעת אירוסין העשויה מזהב צהוב נוגעת למראה העשיר שלה. טבעות אלו תמיד נראות יוקרתיות, גם שנים אחרי שרוכשים אותן ללא שום קשר לעיצוב הטבעת עצמה.


סיבות 2 – סיבה נוספת לכך שהזהב הצהוב בעל יתרון נהדר (בניגוד לזהב בצבע לבן) הינה בשל העובדה שזהב זה הוא 100% זהב ("זהב טהור"). זהב זה לא נאלץ לעבור איזשהו ציפוי בכדי לשנות את צבעו. במידה והינך מעוניין לדעת יותר פרטים על אפשרות של החלפת זהב, הקלק על הקישור הבא: החלפת זהב ישן במזומן.


סיבה 3 – בשל העובדה שלזהב צהוב יש מראה כה עשיר ויוקרתי, בדיוק כמו גן האירועים סטואה גברים רבים נהנים מהאפשרות של הוזלת רכישת טבעת האירוסין וכיצד? על ידי אפשרות פשוטה: הטבעת עצמה, בשל צבעה, כה עשיר שניתן "לחסוך עלויות" בדברים נלווים, כגון: עיצוב התכשיט עצמו, עיטורים, אבני חן או לחילופין יהלומים. כך למעשה ניתן ליהנות מתקציב נוח וחשוב מכך – משביעות רצונה של בת הזוג.


סיבה 4 – אלרגיות. כן, אתה קורא נכון – אלרגיות. ניתן למצוא נשים רבות שלא עונדות עגילים מזהב לבן כיוון שהדבר יוצר אצלן זיהומים ואלרגיות באוזניים. אותו הדבר כאשר מדובר על טבעות. במקרים של רגישות לזהב לבן הרי שהאופציה הטובה ביותר תהיינה אפשרות של הזהב הצהוב עבור טבעת אירוסין טוויסט, וינטאג' וכל סגנון עיצובי אחר שתבחר.


סיבה 5 – זהב צהוב קל יותר לתחזוקה. הרבה יותר קל לשמור על טבעת זו ולנקות אותה באמצעות מגוון אפשרויות, כמו למשל: על ידי השרייה של הטבעת בכוס מים חמים, שפשוף עדין של הטבעת עם חומר מיוחד בכדי להשיב לה את הברק שלעיתים, לאחר תקופה, עלול להיעלם.

מחפש רעיונות נוספים? הקלק על הקישור הבא ותגיע למאמר נהדר: טבעת אירוסין בעיצוב אישי תגשים לה חלום.
 חזרה