טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

5 סיבות לבחירת טבעת אירוסין מזהב לבן

אם אתה נמצא בעיצומה תהייה "איזו טבעת לבחור לבת הזוג שלי – טבעת מזהב צהוב או טבעת מזהב לבן", תן לנו להקל עלייך את תהליך הבחירה ופשוט נציג בפנייך מספר סיבות שיגרמו לך להבין שהצבע המתאים ביותר לבת הזוג שלך הוא זהב לבן. בוא נדלג אל הפסקה הבאה.

למה דווקא זהב לבן? הסיבות לפנייך:


1 – הסיבה הראשונה בה נעסוק הוא המראה של הטבעת, כלומר, רבים מאוד מחובבי הטבעות בכלל ובפרט אנשי המקצוע של התחום מקנים לטבעת בעלת הזהב הלבן את התואר "הטבעת בעלת המראה היוקרתי". טבעת זו (גם אם היא יחסית פשוטה, עובי הזהב דק ואפילו עם היהלום הוא לא בעל האיכויות הגבוהות ביותר) נראית תמיד כמפוארת ויוקרתית וזהו יתרון משמעותי עבור הכלה המיועדת שתוכל ליהנות לאורך זמן מטבעת בעלת איכויות גבוהות מאוד.

2-הגיע הזמן שמישהו "יפתח זאת" פעם אחת ולתמיד – זהב לבן איננו מושך אנשים רק בגלל היותו בוהק, אלא גם בשל העובדה שהוא משתלב הרבה יותר טוב עם חבריו היהלומים. כן, אין על כך צל של ספק – יהלומים נראים הרבה יותר טוב ואפילו ניתן לומר "טבעיים יותר" על טבעת מזהב לבן ואין זה משנה מהו העיצוב שבוחרים לטבעת זו!

3- מכיוון שטבעת אירוסין מזהב לבן היא יותר "קלאסית" מבחינת הצבע שלה, היא יכולה להתאים לקשת הרבה יותר נרחבת הן של צבעי יהלומים (שהרי ניתן למצוא מגוון של יהלומים החל מהצבע הקלאסי שכולנו מכירים – לבן מינרל ועד ליהלומים בצבעי אדום, וורוד, שחור וכן הלאה) וכמובן שגם בצבעים שונים של אבני חן.

4- ניתן למצוא אנשים רבים שנוטים לומר שלנשים בעלות גווני עור בהיר יותר, מתאים יותר טבעות מזהב צהוב ואנו נוטים להסכים עם כך. הפלוס הנוסף של הזהב הלבן הוא שזהב בהיר זה מתאים גם לנשים בעלות עור כהה יותר לעומת זהב צהוב שפחות יתאים לכל סוגי וגווני העור.

5- כאשר מדובר על גברים חובבי תכשיטים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על טבעות נראה כי רוב הגברים יעדיפו זהב לבן בשל (כמו שאמרנו כבר מספר פעמים במהלך המאמר) הפשטות במראה שלו, הקלאסיות ולכן גברים יעדיפו אותו. הדבר יכול לאפשר לך לרכוש גם לעצמך וגם לבת הזוג שלך טבעות אירוסין מאותו הזהב – זהב לבן!

מה חשוב לזכור?


חשוב לזכור שלמרות כל היתרונות הברורים מאליהם שרשמנו כאן לפניכם, לכל אישה יש את העדפה שלה ולכן, חשוב לבדוק מה בת הזוג מעדיפה. ניתן לבדוק זאת על ידי בירור עם חברותיה או אחיותיה של הכלה המיועדת. כמובן שניתן לשים לב אילו תכשיטים בת הזוג עונדת ומהם הצבעים שלהם – האם מדובר על יותר זהב לבן או שמא דווקא זהב צהוב?
 חזרה