טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

5 טעויות הגדולות ביותר בהצעת נישואין

אתה מתרגש, הלב דופק, השקעת כסף (רב) בכל הנוגע להצעת הנישואין הזו והנה מגיע הרגע, אתם יושבים לבד, אתה כורע הברך אתה מפשפש בכיסך אבל...איך לומר זאת בעדינות? פישלת ושכחת את הטבעת בבית. ברוך הבא אל המאמר 5 הטעויות הגדולות ביותר בעצות הנישואין. כאן תלמד מה לא לעשות וממה רצוי מאוד שתמנע. שנתחיל?

טבעות אירוסין - פאשלות ומה שבניהם:

 

בוא נתחיל רגע מההתחלה. רגע לפני שאתה כורע ברך ומבקש את ידה של בת הזוג שלך.
הטעות המשמעותית הראשונה שעלולה לקרות לך בדרך היא בחירת טבעת אירוסין שלא בדיוק עונה על ציפיותיה של הכלה לעתיד. כיצד תוכל לדעת מהו הטעם שלה? ובכן, אם הידע שלך בנושא שואף לאפס, רצוי מאוד שלא תתבייש ותתייעץ בין אם מדובר על אמה, אחיותיה או חברותיה הקרובות של בת הזוג.

 

עם בכל זאת אתה רוצה לשמור את הצעת הנישואין בסוד, גש אל קופסת התכשיטים של בת הזוג (כן, אל תתפלא – יש לבת הזוג שלך קופסת תכשיטים) ופשוט תצלם את כל התכשיטים שברשותה ומדוע? כך תוכל להראות למוכר בחנות התכשיטים את הסגנון שהיא אוהבת, צבע הזהב אליו היא יותר מתחברת ופשוט תרכוש טבעת שקרובה לטעמה האישי!

 

הטעות השנייה אותה ציינו קודם לכן, היא שתשכח את הטבעת בבית ותגיע להציע לבת הזוג נישואין בלי שום אביזר אשר מתלווה אל עניין והוא נחשב כחשוב ובלתי נפרד מהאירוע המרגש אז את מהטעות הזו אנא תנסה להימנע.

 

הטעות השלישית היא הצעת נישואין שאיננה "כוס התה" של בת הזוג ומהי הכוונה? ניתן דוגמא: אם למשל בת הזוג איננה חובבת אקסטרים, למעשה, היא מפחדת מכל מה שקשור בטיפוס הרים וצניחות חופשיות הרי שמומלץ שתבקש את ידה בסגנון מעט יותר "סולידי". עלייך לדעת מה באמת ירגש אותך ופחות מה ילהיב אותך. כך ניתן להגיע למסקנות הטובות ביותר בכל הנוגע אל הדרך של הצעת הנישואין.

 

טעות נפוצה מספר ארבע – בשום פנים ואופן לא בעוגה! שמענו על כך סיפורים רבים וכן, ראינו את זה קורה בסדרות ובסרטים. אנשים מחביאים את הטבעת בתוך עוגת הקינוח בתום הארוחה וכך קורה שהטבעת עלולה להיאכל. תנסה להימנע מכך ופשוט תחשוב על אפשרות אחרת.

 

הטעות האחרונה ברשימה – הצעה לא רומנטית. גברים רבים מרגישים מעט מובכים מהסיטואציה ולכן הם מעדיפים, פעמים רבות, להציע נישואין אבל בדרך מעט פחות מביכה. זכור – הצעת נישואין מתרחשת פעם אחת בחיים (אנו מקווים לפחות...) ולכן הישתדל לצאת מעט "מאזור הנוחות שלך" ותציע בצורה מרגשת, כזו שתתגאה וגם תתרגש לספר לנכדים!

אם אתה מעוניין לראות קצת מקטלוג טבעות אירוסין 2015 של diamorjewelry לחץ כאן

 חזרה