טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

4 אפשרויות להצעות נישואין מפתיעות

מזל טוב! אתה רגע לפני הרגע הגדול מכל ואתה פשוט שובר את הראש כיצד להציע לבת הזוג שלך נישואין? אל דאגה, במאמר הבא נעזור לך ונפרוש בפנייך 5 דרכים מרכזיות בהם תוכל להציע לבת הזוג שלך נישואין.


4 עצות נישואין מפתיעות:


אז גם אם אתה מתלבט או לחילופין שכבר בחרת את טבעת האירוסין (במידה ואתה עוד מתלבט, במאמר הבא בוודאי יעזור לך: סקירת התכשיטים הפופולאריים לשנת 2014) תן לנו להציע לך את חמשת הדרכים הטובות ביותר בהן תבקש את ידה של אשתך לעתיד.

אפשרות 1 – רומנטיקה עם טוויסט: אז מה הכוונה? ובכן, אם בת הזוג שלך אוהבת את "הדברים הפשוטים" אך עם זאת אתה מעוניין שהצעת הנישואין תשלב משהו ייחודי בתוכה, אתה יכול לערוך עבורה ארוחת ערב רומנטית במקום פתוח, החל ממסעדה על הים ועד ארוחה על חוף הים שחברים טובים יעזרו לך לערוך את המקום ודווקא שהיא לא מצפה חבורת כנרים ייכנסו בעודך כורע ברך, הצעת נישואין "מאש" תדלק מאחורייך או שלט ענק ייפרש בשמים (במידה ותציע בשעות הערביים ולא בערב).

אפשרות 2 – אקסטרים מרגש: אם אתה ובת הזוג שלך פשוט מכורים לאדרנלין שיש באקסטרים, למה שתוותר על כך בעודך מציע לה נישואין? תבחר עבורכם טיול נהדר ששניכם תאהבו ודווקא ברגע בו האדנרלין בשיאו, תשלוף את הטבעת ותשאל אותה את השאלה המרגשת מכל: התנשאי לי?

אפשרות 3- ארוחת חג. מה הכוונה? אם אתם טיפוסים של בית ומשפחה הרי שתקופת החגים היא הזדמנות מושלמת עבורך לשאול את השאלה המרגשת מכל ומדוע? ובכן, כאשר כל המשפחה נאספת, כולם לבושים לבן (דבר סימבולי בפני עצמו) והחג משרה אווירה קסומה באוויר, בנוכחות כל האנשים היקרים לכם מכל אתה יכול לבקש את ידה ובכך תכריזו בפני כולם על כוונתכם להפוך בעתיד למשפחה.

אפשרות 4: פשוט וקלאסי. בדיוק כפי שניתן למצוא סגנונות רבים של טבעות אירוסין (פרטים נוספים על כך בקישור הנלווה: 5 סיבות לבחירת טבעת אירוסין מזהב לבן) כך ניתן למצוא נשים שחובבות את הדברים הפשוטים והקלאסים ביותר. כיצד הדבר יכול לבוא לידי ביטוי? ובכן, תכין לה ארוחת ערב מושקעת בביתכם המשותף וכאשר היא תחשוב שהגעתם לשלב בו אתה מביא לה את העוגה שהכנת, היא תמצא על הצלחת משהו טעים לא פחות – טבעת ממך.

 

אפשרות 5: לכרוע ברך בסטייל הבנייה הירוקה: מה זאת אומרת? ובכן תחזיקו חזק, מדובר פה במשהו מקורי. אתה יכול להפתיע אותה ולהספר לה על ירושה של סבתך שהורישה לכם דירה ירוקה בפרוייקט של אינטרקליק ולקחת אותה לדירה ושם לכרוע על הברך.

לא בטוח איזו טבעת בת הזוג שלך תעדיף יותר? אל דאגה, בקישור הבא תוכל למצוא כמה רעיונות טובים מאוד: טבעת אירוסין בעיצוב אישי תגשים לה חלום.

לפרטים נוספים על גן אירועים מרהיב, בקרו את ארץ קדם שבקיבוץ עגור.
 חזרה