טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

תכשיטים מעוצבים להשלמת שמלת הכלה

שמלת כלה הינה בין האלמנטים הייחודיים והמרשימים ביותר שמעניקים לאשה את המראה הקלאסי והאצילי. שמלת כלה המתאימה לגוף האישה הלובשת אותה וכן לאופייה הייחודי הינה שמלה אשר תישאר בזכרון למשך שנים רבות – הן של הכלה עצמה והן של האורחים והסביבה. אין ספק כי הגוף הנשי הינו בעל יופי טבעי משלו – ואילו התפקיד של שמלת הכלה הוא להדגיש את הלובן והטוהר, את אמיתות הכוונות ביום החתונה ואת היופי הטבעי של טקס הקידוש.

על מנת ליצור את המראה המושלם של כל כלה אין די בבחירת שמלה איכותית התואמת את מידות הגוף הטבעיות של כל אחת. על מנת ליצור את המראה המושלם חשוב להתאים לו את התסרוקת המפארת את המראה וכמו כן להתאים את התכשיטים האידיאליים ההולמים את סגנון העיצוב של השמלה. מאחר וישנם כיום סגנונות רבים ועשירים של עיצובי שמלות כלה חשוב לבחון היטב את סגנונות התכשיטים השונים ולמדוד סוגים מגוונים.
לפרטים נוספים על שמלות כלה: http://www.nurit-hen.co.il

שמלה שיקית ועגילי פסטל:


עגילי פסטל הופכים להיות טרנד שלא ניתן להתעלם ממנו בעונות האחרונות. אין ספק כי הודות לתכשיטי הפסטל הייחודיים המראה הכללי המוענק הינו מראה טרנדי וייחודי ההופך את הכלה לאופנתית ומרשימה, המשדרת מראה של מישהי מעודכנת וצעירה בראשה.

המראה הכפרי:


המראה הכפרי חוזר בשיא עצמתו לאופנה ומשאיר רושם רב על כלות רבות. נדמה כי ככל שתהליך האורבניזציה מתגבר, כך גם הגעגוע לטבעי ולפשוט. שמלות כלה טבעיות מעוצבות כיום על ידי אישים רבים בתחום האופנה לחתונות  וזוכות לביקוש גבוה. ההתאמה הטובה ביותר לשמלות הכלה הכפריות הינה עגילים העשויים חומרים טבעיים ועדינים המעניקים לשמלה מראה אביבי ומלטף. לחצי כאן לקטלוג עגילי זהב המיוחדים שלנו.

המראה המלכותי:


המראה האצילי לעולם לא ייצא מאופנת החתונות ככל הנראה. בשל משמעותו החשובה ויחידותו של יום החתונה בחיינו, רובנו מעניקות לו חשיבות רבה ואת הפנטזיות העמוקות ביותר שלנו. אין זה פלא לפיכך שרוב שמלות הכלה עדיין מעוצבות במראה נסיכותי עדין. לשמלות כלה אלו מתאימים בדרך כלל עגילי פנינה או עגילים עדינים כדוגמת עלים או פרחים. עגילים אלו שומרים על המראה האצילי והנסיכותי ומעניקים לכלה את החן הטבעי השמור אך ורק לכלות שהן נסיכות אמיתיות. בקרי בגלריית התכשיטים.

הכלה הטובה:


הכלה הטובה הינה כלה השומרת על מראה קלאסי ורך של הכלה האידיאלית. ברוב המקרים מדובר בשמלות מרשימות בעיצוב קלאסי והרמוני ייחודי. הכלה הטובה מתהדרת בתכשיטים קלאסיים ומרשימים שאינם מושכים יותר מדי תשומת לב מחד ואינם נעלמים מהעין מאידך.
 חזרה