טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

רכישת טבעת אירוסין הגדר מטרות צא לקנות

אחת הבעיות הנפוצות ביותר ברכישה של טבעת אירוסין הוא לאו דווקא המבחר העצום שניתן למצוא כיום בזא'נר המדובר, אלא דווקא הבלבול שחל אצל הרוכש שפשוט מגיע אל חנות התכשיטים, שומע כל מיני מושגים שחדשים לו והולך לאיבוד. במצב הטוב ביותר הקונה הפוטנציאלי יוצא בידיים ריקות, במצב הגרוע ביותר – הוא רוכש טבעת שאיננה תתאים לבת הזוג שלו, אינה מתאים למה שחפץ לקנות והעלות של הטבעת רחוקה מאוד ממה שתכנן להוציא. האם ניתן להימנע מהטעות הנ"ל? בואו נבדוק יחדיו.
מחפש דרכים להוזיל את הרכישה? הקלק על הקישור הבא: בחירת שתי טבעות ברכישה אחת הוזלה משמעותית של מחיר הקנייה.


כיצד להגדיר את המטרות ברכישת טבעת אירוסין?ובכן, בוא נודה על האמת – הגדרת מטרות ברכישה של טבעת אירוסין היא איננה פשוטה שהרי לא מדובר כאן על רשימה מכולת שהכל די ידוע (פחות או יותר) מראש. כאן מדובר על תחום שסביר להניח קצת זר לך ואתה לא יודע מה עלייך להגדיר ומה עלייך להשמיט הלא כך? מזל שאנו כאן על מנת לעזור ולכוון אותך.

ראשית כל, עלייך להגדיר את הסגנון העיצובי. לא, אנו לא אומרים שאתה צריך לרדת לפרטים ברמת סגנון השיבוץ של היהלום שבת הזוג אוהבת אלא משהו כללי הרבה יותר, כמו לדוגמא: האם בת הזוג מעדיפה טבעת עם זהב לבן או צהוב? (אודות הסוגים הנ"ל ניתן למצוא את הקישורים הבאים: 5 סיבות לבחירת טבעת אירוסין מזהב לבן.

5 סיבות לרכוש טבעת אירוסין מזהב צהוב


האם בת הזוג אוהבת יהלומים או אבני חן? האם אתה רואה אותה עונדת תכשיטים יחסית פשוטים בעיצוב שלהם או שהם נראים לך יותר מסובכים? אתה יכול גם לצלם את הטבעות והתכשיטים שהיא עונדת ולהראות למוכר בחנות בכדי שיהיו לו קל לזהות את הסגנון המיועד.

כמו כן, בכל הנוגע להגדרת המטרות עלייך להבין האם היא מעדיפה יהלומים או אבני חן? אם אין לך שום מושג לדעת זאת, זה הזמן להתייעץ עם אנשים שקרובים אליה, הם בוודאי ידעו.

דבר נוסף שעלייך לדעת בכל הנוגע להגדרת מטרות נוגע בהגדרת התקציב שלך. כלומר, אם למשל אתה בוחר בתקציב של עד כ-4,000 ש"ח, עלייך לבקש מהמוכר בחנות התכשיטים טבעות אירוסין בתקציב הזה. הנקודה הזו מאוד חשובה ואף יעילה ומדוע?

 ובכן, ראשית כל כך תוכל להיות מאוד ממוקד מטרה, ושנית, כך תוכל לראות תכשיטים שהם בתקציב שהצבת לעצמך ולא תחרוג ותיכנס "להרפתקאות" לא רצויות.
ניתן ואף מומלץ בעת הגדרת המטרות להגדיר את פרק הזמן בו תקנה את הטבעת מכיוון שקל מאוד להתפתות לקחת את הזמן בנושא הנ"ל.
 חזרה