טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

עשרת הדיברות של רכישת טבעת האירוסין

1.אתה יכול למצוא טבעת לבד

טבעת אירוסין יכולה להיות רכישה שתבצע לבדך ללא סגל של יועצים שונים. לעתים, גברים רבים רוכשים את הטבעת רק לאחר שהם התייעצו עם חברים ומשפחה. זכור, אתה יכול לעשות זאת גם לבד.

 

2.יהלום הוא לא תמיד ה-חלום

מי אמר שטבעת האירוסין צריכה להיות משובצת ביהלומים? לצד הנשים שאוהבות את היהלומים, ישנן אלו שדווקא מעדיפות טבעת אירוסין עם נראות צנועה יותר.

 

3.בדיקות מקדימות בקטלוג מייעלות את הרכישה

ברגע שבו החלטתם שאתם הולכים להציע בקרוב נישואים, היכנסו אל אתר האינטרנט של החנות שבה תרצו לרכוש את הטבעת. תוכלו להביט בקטלוג טבעות עשיר ומסודר, שיעשה לכם המון סדר בבלאגן ויפקס אתכם בבחירתכם.

 

4.לא כל הנוצץ יקר

מי אמר שבשביל לרכוש טבעת אירוסין אתם צריכים לקחת הלוואה, לבקש כסף מההורים או לשבור את תכנית החיסכון? הטבעות המוצעות לכם בחנויות התכשיטים מנגישות לכם טבעות במחירים מפתיעים ? החל מטבעות זולות ועד לטבעות פרימיום.

 

5.הטעם האישי שלה כמפתח להצלחה עם הטבעת

תוכל לעגל פינות בהמון דברים, אבל אם יש חוק ברזל שחשוב להיצמד אליו עם רכישת הטבעת לאהובתך הוא לזכור לרכוש עבורה טבעת ההולמת את הטעם האישי שלה. היא אוהבת זהב לבן? אל תתחכם עם סגנונות אחרים, ותרכוש לה טבעת מסוג זה. טיפ זה תקף לכל הסוגים, ההרכבים והעיצובים של הטבעות.

 

6.המוכרים בחנות כאן בשבילכם

זיכרו, המוכרים בחנות התכשיטים אינם מחכים לכם רק שתגיעו לרכוש, אלא עוד הרבה לפני. תוכלו להתייעץ עם המוכרים ואנשי המקצוע בחנויות אודות טבעות, המלצות וסגנונות שונים.

 

7.טרנדים לא באמת רלוונטים

לא באמת חשוב לבחור בטבעת הטרנדית ביותר ובעיצובים העדכניים ביותר. מדוע? מאחר וטבעת הינה תכשיט אישי ולכל בחורה טעם אחר בתכשיטים. העובדה כי תקנה לה את הטבעת הטרנדית ביותר לא מבטיחה שהיא תאהב את הטבעת. לכן, בחר את הטבעת המתאימה ביותר לסגנון שלה בתכשיטים.

 

8.כן, חשוב להשקיע בטבעת

אם זה לא היה לגמרי ברור, אז חשוב לעשות את זה הכי ברור שרק אפשר: חשוב מאד להשקיע ברכישת הטבעת. מדובר על טבעת שתפלס את דרכך אל לבה של אהובת לבך בנצח.

 

9.לא שוכחים לשדך לה קופסא יוקרתית

לאחר שרכשתם את הטבעת, אל תשכחו כי כל טבעת יוקרתית שמורה ומוגנת גם בקופסא מהודרת. במרבית המקרים חנויות התכשיטים ישדכו לכם אריזה מהודרת, אך אם לא ? השקיעו באריזה שתהלום את הטבעת ותעניק מימד התרגשות נוסף במעמד הצעת הנישואין.

 

10.איפה אתם מחביאים אותה?

לבסוף, וחשוב לא פחות: היכן מחביאים את טבעת האירוסין? מדובר על טבעת שהיא מתנה ושהיא הפתעה, על כן ? חשוב לאחסן אותה במקום שאהובת לבכם לא תעלה עליו. ביום הצעת הנישואין, מחכה לה הפתעה מרגשת שכל בחורה חולמת עליה. מזל טוב!חזרה