טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

על טבעת האירוסין אך ורק יהלום אמיתי!

 

למרות כל המאמצים לבצע את הרכישה המוצלחת ביותר, לא מעט גברים נפלו בפח עם רכישת טבעת האירוסין שלהם: יהלומים שהוצגו בפניהם כיהלומים אמיתיים התגלו כמזוייפים, והזהב לא היה באמת זהב. ההמלצה החמה ביותר שניתן לתת לכם רגע לפני היציאה לדרך היא להגיע אך ורק אל חנות תכשיטים מוכרת ובעלת מוניטין ? כך אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מתנהלים אל מול אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

 

לצד מגיפת היהלומים המזוייפים, ישנה מגמה נוספת ומדאיגה והיא היהלומים הפגומים. מדובר על יהלומים שעברו סט של טיפולים כאשר המטרה היא להצניע את אותם פגמים ? מה שיאפשר לאותם אנשים או חנויות למכור אותם. אותם פגמים יכולים להיות בדמות סדקים, חריצים ושריטות שלא תמיד ניתן להבחין בהם ? אך הם מפחיתים את ערך היהלום.

 

נמנעים מעוגמת הנפש עם בחירה בחנות מוכרת

לא שניתן לקבוע זאת חד משמעית, אך המון פעמים העסקאות המאד לא מוצלחות האלו בוצעו בחנויות לא מוכרות או דרך אנשים פרטיים. בעת שמובטח לכם יהלום בעל פרמטרים מסוימים אך בפועל נמכר לכם יהלום פגום, הרי שאתם משלמים יותר מבלי לקבל תמורה. הדרך שלכם להימנע מעוגמת הנפש ובעיקר להבטיח כי אתם מעניקים לאחת שלכם את הטבעת האיכותית ביותר, היא לפנות אל חנויות בעלות שם ומוניטין.

 

למרות מה שניתן לחשוב, פגמים הנמצאים על הטבעות לא תמיד ניכרים מיידית. המשמעות היא שכמה שנים לאחר שהענקתם את הטבעת, תוכלו לגלות את אותם הפגמים ? אך כמובן שיהיה מאוחר מדי להוכיח כי הפגמים הינם תוצר של עסקה לא מוצלחת. טבעות אירוסין מיוחדות תוכלו לרכוש בראש שקט, כאשר כל הנדרש מכם הוא להתמקד ראשית על חנות מומלצת שתבטיח לכם תעודה גמולוגית.

 

מטבעות יד שניה ועד מוכרים פרטיים

על מנת למזער כל סיכוי שהטבעת שתרכשו תהיה משובצת ביהלום פגום או במקרים קיצוניים יותר ביהלום מזויף, עליכם להימנע מרכישה המתבצעת אל מול אדם פרטי ובטח שבשווקי יד שניה. לפני הגעתכם אל חנות הטבעות, לקטו המלצות מגברים נשואים שיצאו מרוצים. הטבעת שאתם תעניקו? תהיה הנוצצת ביותר!חזרה