טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

סקירת התכשיטים הפופולרים לשנת 2014

השנה הזו הייתה שנה מלאה בתכשיטים ועיצובים מרהיבים. אין ספק, שוק התכשיטים נהנה מהכנסות מדהימות אבל אין כל ספק על כך שזה בצדק. אז בואו נסרוק יחדיו את התכשיטים הפופולאריים ביותר שליוו אותנו בשנה החולפת, שנת 2014 וגרמו לנו להבין, פעם נוספת, שעולם התכשיטנות מסוגל להפתיע אותנו אפילו בשנות האלפיים!

מהם התכשיטים שעטרו את חיינו בשנה החולפת?

התכשיטים הפופולאריים ביותר בשנה החלופת  היו בסימן של "לצאת מהקיבעון" ומהי הכוונה? ניתן היה לראות יותר ויותר עיצובים ייחודים עם שילובים שכביכול לא קשורים אחד לשני שפעם, סביר להניח לא היו מצליחים לתפוס אך בשנה האחרונה הפכו להיות הדבר המעניין ביותר בתחום. כמו למשל: טבעות אירוסין בצורות מרובעות עם אותיות או עיצוב של דמויות ללא כל יהלומים או לחילופין אבני חן.

בתחום העגילים של היהלומים, למשל, התחלנו לראות עיצובים יותר "קטנים", כלומר, עגילים בעיצובים של ריבועים קטנים, עיגולים בקוטר קטן, עגילים בצורת משושה והכל מעוטר, איך לא, ביהלומים מדהימים.
כאמור, תכשיטים נוספים שהצליחו להשתחל לעולם התכשיטים ולהפוך לשם ודבר בו זה שילוב של שני סוגי תכשיטים באחד, לדוגמא: טבעות עם תליונים. כן, כן, אתם קוראים נכון – טבעות אירוסין מעוצבות ומעוטרות בכל טוב שיש בהן גם תליון קטן ומקסים.

עיצוב נוסף ושונה שהינו בסימן של שנת 2014 אלו הם התכשיטים שאינם זהב צהוב לחלוטין וגם אינם זהב לבן לחלוטין אלא הם מעין שילוב מקסים שמגיע בצבעי נחושת חזקים או לחילופין תכשיטים בצבעי זהב וורוד מדהימים שהפכו ליותר ויותר פופולאריים וסביר מאוד להניח שימשיכו להיות מעניינים וימשיכו לכבוש את שוק התכשיטנות גם בשנת 2015 . לצד אלו, השילוב של מספר אלמנטים היה מאוד חזק בשנת 2014, כמו לדוגמא: שילוב של צמיד עם יהלום לבן צחור לצד אבן חן בצבעי כתום וורוד. כל מיני שילובים ייחודים שלא ראינו עד היום הפכו ליותר נרכשים בקרב קהל הלקוחות (הן על ידי נשים וכמובן שגם על ידי גברים שהרי כניסתם של גברים לעולם התכשיטנות ורכישה של מגוון תכשיטים על ידם הפכה לתופעה של ממש בשנים האחרונות ועל אחת כמה וכמה בשנה האחרונה).

אתה אולי תיהיה מעוניין לקרוא מאמר זה אודות עתיד טבעות אירוסין מסוג זהב צהוב.חזרה