טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

סגנונות שיבוץ יהלומים לטבעות אירוסין

אם אתה כרגע חש בלבול קל, מרגיש שהלכת לאיבוד ואפילו מתנשף בקלות – ברוך הבא אל עולם התכשיטים הנשי. אל תדאג, זה לא באמת כל כך מסובך כפי שזה נשמע או נראה לך. למעשה, מדובר על עולם מרהיב, נוצץ וקל מאוד להבנה ואנו במאמר הנ"ל נעזור לך לפענח איזו טבעת אירוסין בת הזוג שלך תשמח מאוד לקבל ממך.

איזה סגנונות שיבוץ ליהלומים ישנם:

כאמור, מכיוון שיש מבחר רב של טבעות אירוסין כל אישה באופן טבעי מעדיפה סגנון אחר. על מנת להצליח להבין מהו טעמה של האישה צריך לדעת מהו הסגנון (באופן כללי) שהיא מעדיפה: צבע הטבעת עצמה זהב בצבע לבן או זהב בצבע צהוב, סגנון עיצוב פשוט או "מסובך יותר" והאם היא בכלל מעדיפה יהלומים אבני חן או שאולי מתנות מקוריות אחרות. זה כל מה שאתה צריך לדעת. לגבי השיבוצים עצמם, הדבר משתנה בהתאם לסגנון העיצוב ומהי הכוונה?

 

כשאנו מדברים על שיבוצי יהלומים אנו למעשה מדברים על שבעה סוגי שיבוץ ושמם הם:  שיבוץ מריחה, שיבוץ לחץ, שיבוץ מסילה, שיבוץ שיניים, שיבוץ כוסות וכן, שיבוץ הנקרא – שיבוץ בלתי נראה. כמובן שישנם גם שיבוצים "משולבים" אל אליהם לא נתייחס במאמר הנ"ל. לכל סגנון עיצובי של טבעת, מתאים שיבוץ יהלום שונה, שיתאים הן למראה והן מבחינה בטיחותית (כלומר, שהיהלום לא ישתחרר מהטבעת עצמה).

 

כשמדברים על השיבוצים הבטוחים ביותר ליהלומים (שזהו הדבר שהכי חשוב לך כלקוח ובצדק) "שיבוץ בית אבן" נחשב לטוב יותר מבחינת אחיזה טובה ובטוחה ליהלום לאורך שנים, כך שלא ישתחרר ממנו לפתע. כמובן, כל שיבוץ עלול להשתחרר במידה והאישה אשר עונדת את הטבעת לא מקפידה לשמור עליה , אם תשתית השיבוץ איננה מתאימה לגודל/ מידת היהלום כלל או לחילופין במידה והשיבוץ לא נעשה על ידי בעל מקצוע ברמה גבוהה.לרוב הקנייה של טבעות האירוסין מתבצעת כאשר היהלום כבר משובץ אל הטבעת, הסיטואציה בה היהלום עוד לא משובץ היא כאשר מחליטים לרכוש לבד את היהלום (להוזלת עלויות) ולאחר מכן לבקש מבעל מקצוע שישבצה אל הטבעת או שרוכשים טבעת בעיצוב אישי. חשוב לזכור – כל עוד בעל מקצוע מבצע את השיבוץ אין זה משנה איזה סגנון הטבעת, הוא ידע כיצד לגרום ליהלום לנצנץ, לבוהק ולתת חיים ויופי לטבעת.
 חזרה