טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

משקיעים בטבעת גם בפרק ב' (אם לא יותר)

לאהבה אלפי פנים ואלפי סיפורים שונים. בעוד ישנם אלו שסיפור האהבה הגדול שלהם התחיל בפרק א' ומשם ממשיך באהבה גדולה, ישנם אלו שהרגישו כי מגיעה להם אהבה גדולה יותר, ועל כן הם החליטו לפרק את החבילה שהייתה נראית כמבטיחה, ולחיות את האהבה הגדולה שלהם עם מערכת יחסים חדשה.

כעת, כשאתם נמצאים בפרק ב' שלכם, החלטתם שאתם רוצים להתמסד ולהכריז בהתרגשות כי אתם הולכים להינשא ולחגוג חגיגה גדולה עם חתונה במרכז. לא אחת עולה השאלה והיא האם יש נחיצות בטבעת נוספת ? גם כאשר מדובר על פרק ב'. התשובה לכך היא חד משמעית: כשם שאתם מחליטים לחגוג ובגדול עם גן אירועים במרכז, כך גם צריכה להיות הצעת נישואין עם טבעת אירוסין.

מה שלא הצליח אז, יצליח עכשיו:

אם אתם כעת בפרק ב', כנראה שפרק א' שלכם לא היה כל כך מוצלח ולא ענה לכם על צרכי האהבה שלכם. כעת, יש לכם הזדמנות נדירה לשנות את החוויה הלא הטובה שהייתה לכם, וליצוק אל האהבה תכנים חדשים. הרשו לעצמכם לפתוח דף חדש ונקי עם הצעת אירוסין מרגשת לבחירת לבכם. מחוות של אהבה הן המחוות המוערכות והמרגשות ביותר. הגיעו אל חנות תכשיטים לבחור לאהובתכם טבעת אחת מתוך המבחר המוצע לכם של טבעות אירוסין.

אהבה חדשה? טבעת חדשה:

מה שהיה שייך לעבר ? כעת הפנים אל העתיד! הטבעת מסמלת את האהבה הגדולה שלכם והיא קושרת אתכם במערכת יחסים מחייבת ואוהבת. לוותר על טבעות אירוסין זהב צהוב זה לוותר על חלק נכבד מאירוע הגדול שאתם רוצים לחגוג. אל תפסחו על הצעת נישואין מרגשת שבראשה טבעת מיוחדת שבחרתם לאהובתכם. לעתים, החוויה הלא הטובה מפרק א', גורמת לכם לפקפק ברומנטיקה, במחוות היפות שעושים אחד לשניה ועד כמה אהבה יכולה להיות טובה ומזינה. תנו לעצמכם להתרגש ולאהוב, ובעיקר תנו לאהובה שלכם להתרגש ולהיות נאהבת.

כל אישה רוצה להרגיש מחוזרת ונאהבת:

לא משנה על איזה פרק מדובר ? כל אישה רוצה להרגיש נאהבת וכל אישה רוצה להרגיש מחוזרת על ידי בן הזוג שלה. כגברים, אתם חייבים לזכור זאת! על כן, גשו אל חנות התכשיטים החביבה עליכם והחלו להתעניין לגבי סוגי הטבעות הקיימים ? החל מטבעות עם יהלום, דרך טבעות אירוסין זהב לבן ועד לטבעות זולות אם זה רצונכם. הפכו את הטבעת שתעניקו למקור גאווה לבת הזוג שלכם!

אהבה יש באוויר ובקופסת התכשיטים:

אז רגע לפני חגיגת אירוע החתונה שלכם עם אולם אירועים במרכז, הראו לבת הזוג שלכם עד כמה אתם אוהבים אותה! אחרי שתבחרו את הטבעת הנבחרת, הניחו אותה בקופסה יוקרתית והעניקו לאהובתכם את החוויה במלואה: כריעת ברך, הצעת נישואין וטבעת אחת שתהפוך אותה למאושרת בנשים!חזרה