טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

מהי טבעת אירוסין סוליטר

אם אתה מוצא את עצמך חושב יותר ויותר על הרגע בו תכרע ברך ותבקש את ידה של בת הזוג שלך, ככול הנראה שאתה כבר צריך להתחיל לברר על סוגי טבעות האירוסין שקיימות בתחום ובאופן טבעי, לאחר מכן, להתחיל לברר אודות אולם או לחילופין גן אירועים שיענה על הסטנדרטיים והציפיות שלכם עבור החתונה הקסומה שלכם שבדרך. במאמר הבא נסרוק את אחת האפשרויות הטובות ביותר בתחום – טבעת אירוסין סוליטר המוכרת בשמה הנוסף – טבעת אירוסין קלאסית.
בוא נתחיל.

מחפש דרכים יצירתיות להציע נישואין? הקלק על המאמר הבא: 4 אפשרויות להצעות נישואין מפתיעות.


טבעת אירוסין קלאסית (סוליטר) – מהי?


טבעת אירוסין סוליטר נחשבת לאחת הטבעות הוותיקות ביותר בתחום התכשיטנות בכלל ובפרט בתחום טבעות האירוסין ואפשרויות העיצוב שבהן. מדובר על טבעת הנחשבת בעיני נשים רבות לעדיפה/ חביבת הקהל והסיבה לכך היא פשוטה: מדובר על טבעת שגם לאחר שנים שרוכשים אותה היא עדיין מצליחה להיות אטרקטיבית במראה שלה ומצליחה להתאים לכל תקופה.

טבעת זו מאופיינת בעיצוב, יחסית, פשוט. למרות שטבעת זו השתנתה יחד עם הזמן והעיצובים השונים שהצטרפו לתחום התכשיטנות עדיין היא נשארה בעלת עיצוב ללא עיטורים או פיתולים מיוחדים. טבעת זו מגיעה בצבעי זהב לבן או צהוב – תלוי בלקוח, חישוק בגודל בינוני ומעלה וגאולת הכותרת והדבר המסמל ביותר את הטבעת הזו הוא היהלום המרכזי והגדול שעוטר אותה.
מעוניין בעיצוב אישי בסגנון טבעת קלאסית? המאמר הבא יעזור לך להבין כיצד לעשות זאת: טבעת אירוסין בעיצוב אישי תגשים לה חלום.


כיצד לוודא שהיהלום בטבעת אמיתי?


מכיוון שגאולת הכותרת, כפי שציינו קודם לכן, הוא היהלום המרכזי שעוטר אותה (למרות שבמרוצת השנים התחילו לעטור את היהלום המרכזי בטבעת זו גם יהלומים קטנטנים לצידו) עדיין חשוב להיות סבורים ובטוחים שהיהלום הנ"ל הוא אמיתי אך כיצד, למעשה, עושים זאת?

ובכן, יש מספר דרכים לדעת זאת והם: ראשית כל, תעודת גמלוגיות מעידה על כך שהיהלום אכן אמיתי ולמעשה מעבדה בחנה את היהלום "לעומקו ורוחבו" כפי שנקרא ואישרה זאת. מעבר לכך, יהלומים אמיתיים, באופן טבעי, הם הרבה יותר יקרים ולכן אם המחיר שמקבלים עבור היהלום הוא נמוך באופן מחשיד – ככול הנראה שיש סיבה לחשדות הללו. מומלץ גם, במידה והיהלום עוד לא שובץ אל הטבעת, להרים את היהלום ולנסות להרגיש האם הוא כבד או קל – יהלומים שאינם אמיתיים יהיו כבדים הרבה יותר, באופן משמעותי.

מחפש טיפים שיעזרו לך בעת חיפוש אחר טבעת אירוסין? הקלק על הקישור הבא: רכישת טבעת אירוסין הגדר מטרות צא לקנות.
 חזרה