טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות. אחד מהדברים החיוביים והנוחים ביותר שהכניסה הטכנולוגיה אל חיינו הם אתרים בהם ניתן לרכוש מוצרים בשיטת "אונליין" (כפי שאנו מכירים שיטה זו נקראת גם שיטת "הקנייה הישירה"). אז מדוע למעשה רכישת טבעות אירוסין בקנייה ישירה משתלמת והופכת להיות יותר ויותר פופולאריית?

היתרונות ברכישת טבעות אירוסין בקנייה ישירה:

נתחיל מהפרמטר הראשון והמרכזי שגורם לרוכשים רבים דווקא לפנות לאופציית הרכישה דרך האינטרנט וסיבה זו מתרכזת בעיקר במחירים הנמוכים. הסיבה לכך היא בעיקר האפשרות לחסוך עמלות של תיווך. לעיתים אפילו ניתן להרחיק לכת ואף לרכוש טבעות מחברות בחוץ לארץ אך כמובן שמכיוון שמדובר על חברה שרחוקה פיזית, רבים לא מעוניינים לקחת אפשרות מהסוג הנ"ל בחשבון.

החיסכון יכול להגיע לעיתים עד כ-50% הנחה. קרא על הקנייה הישירה של טבעות האירוסין של diamorjewelry.

יתרון נוסף עבור גברים רבים המעוניינים לקצר את תהליכי הרכישה ולרכוש את הטבעת המיועדת לכלתם באינטרנט הוא פרמטר הנוחות. במקום לכתת רגליים מנקודה A אל נקודה B, הגבר יושב במחשב, מביט בקטלוגים ומסנן את התמונות לפי קריטריונים שונים, כמו: טבעות וינטאג', סוליטר וכדומה, קריטריון של מחיר, צבעים וכדומה.

כאמור, בדיוק כפי שלא שוכרים שירותים של בעל מקצוע עבור קריקטורות לאירועים בקלות דעת, הדבר איננו שונה כאשר רוצים לרכוש לבת הזוג טבעת אירוסין שמעידה על הרצינות שלך ולכן, כאשר רוצים לעשות זאת מומלץ לבצע את ההליך בחברה מוכרת וותיקה, כזו שיש לה שם בתחום וכן, שהאתר שלה נראה מקצועי מספיק. כמו כן, מומלץ לברר פרט נוסף והוא תעודת גמלוגיות.

תעודת גמלוגיות מבטיחה מספר דברים: הדבר הראשון הוא שמדובר על יהלום אמיתי כיוון שתעודה זו מציינת את כל המפרט שיש ליהלום אותו רוכשים (החל מהפגמים ועד לאופן החיתוך), מעבר לכך התעודה מבטיחה אחראיות על היהלום שזהו פרמטר שאסור בשום אופן לוותר עליו. בנוסף לכך, חשוב מאוד לוודא שאל תעודה זו נלוות תעודת אחריות של החנות עצמה.חזרה