טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

למצוא את הטבעת המושלמת עבורה

לא מעט גברים עומדים בחוסר אונים כשאר הם מעוניינים לרכוש את הטבעת האירוסין המושלמת עבור בת זוגתם, טבעות נישואין בניגוד לטבעת אירוסין רוכשים ביחד, אתה ובת הזוג מגיעים לחנות תכשיטים והיא מוצאת את הטבעת שלה ואפילו עוזרת לך לבחור טבעת עבורך מתוך המגוון עצום של טבעות נישואין. טבעת אירוסין לעומת זאת אתה אמור להתמודד עם ההחלטה לבד. אז איך לבחור לה את הטבעת המושלמת?

אופי בת הזוג:

מעבר לכל הנתונים הטכניים החלטה שלה בחירת הטבעת צריכה להתבסס על אופי בת זוגתך, ויחד עם זאת לשים לב לדברים הקטנים כגון: סגנון הלבוש,  אקססוריז, סגנון התכשיטים שהיא עונדת. להלן כמה דוגמאות:

טבעת אירוסין עדינה:

לנשים בעלות אופי מופנם וביישן, נשים אלו אינן אוהבת לרוב לשתף את חייהן הפרטים עם הסביבה, לכן הן יעדיפו טבעת עדינה, דקה, נקייה, עם יהלום קטן. טבעת שאינה מושכת תשומת לב, אך עדיין בעלת נוכחות עדינה. לרוב מדובר בנשים הנוטות יותר לסגנן לבוש ספורטיבי ויומיומי, שאינן עונדות תכשיטים באופן רבוע, אלא רק לאירועים מיוחדים.

טבעת אירוסין קלאסית:

טבעת קלאסית נקיה, בעלת יהלום מרכזי על נוכחות, ניתן לשלב גם מספר יהלומים צדדים. מתאימה לסקאלת הנשים הרחבה יותר, בעלות אופי עדין, רומנטי, לא נחבאות אל הכלים. סגנון הלבוש מאופיין בפריטים מגוונים כולל אקססוריז, יש מספר תכשיטים קבועים שהן עונדות באופן קבוע.

טבעת אירוסין יוקרתית:

טבעות אירוסין בעיצובים מיוחדים ומרשימים עם דגש על יהלומים בעלי נוכחות, ניתן לשלב כמה סוגי יהלומים לדוגמא יהלום מרכזי שמוקף ביהלומים שחורים, או ביהלומים לבנים המעניקים תחושה של יהלום אחד ענק. תתאים לנשים בעלות נוכחות מרשימה, נשים שתמיד רוצות להיות במרכז העניינים, נהנות לבלות ולחיות את החיים הטובים, סגנון לבוש שלהן כולל מותגים נחשבים מעולם האופנה, בעלות ארסנל של תכשיטים, עקבים אצלן זו דרך חיים, תמיד מאוד מתוקתקות מבחינת שיער וציפורנים.

יש עוד מגוון רחב של טבעות אירוסין בעיצובים שונים אך אלה הם שלושת העיצובים העיקריים, תמיד ניתן לשלב אלמנטים שונים בכל טבעת אבל תמיד לתת דגש על אופי בת הזוג ומה שהיא תאהב ותעדיף, קחו לכם שבוע ותנו את תשומת הלב הראויה לכל הפרטים הקטנים שמניתי, התוצאה המושלמת מובטחת לכם.

 חזרה