טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

לוקיישן אחד, טבעת אחת, הצעה אחת

 

לאורך הזוגיות שלכם עברתם לא מעט רגעים מרגשים: מהדייט הראשון, דרך הרגע שבו אמרת לה שאתה אוהב ועד היום שבו פגשתם לראשונה את המשפחות. אז אולי עברתם לא מעט והתרגשתם לא מעט, אך השיא עוד לפניכם: הצעת הנישואין. האחריות להצעת הנישואין ובחירת הטבעת היא עליך, אך מסתבר שישנו לוקיישן אחד שיכול לשרת אותך כפליים: חנות התכשיטים. מצד אחד? תוכלו לבחון דגמים של טבעות אירוסין מיוחדות בחנויות התכשיטים ולאחר מכן לחפש לוקיישן להצעה, אך מצד שני תוכל רק לבחור חנות תכשיטים ? חנות שבה אתה תכרע ברף ובת הזוג שלך תבחן בעצמה דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן.

 

הפקת הצעת הנישואין? תחום אחריותך

הצעת הנישואין מורכבת מ-2 אלמנטים עיקריים: בחירת לוקיישן להצעה ובחירת ט בעת אירוסין. טרם הצעתם נישואין כך שאתם גם טרם יודעים, אך מסע שכזה לוקח לא מעט זמן ודורש מכם להשקיע המון זמן ותשומת לב על מנת להפוך את ההצעה שלכם לחד פעמית, מרגשת וייחודית. המון גברים מוצאים עצמם חוששים לבחור את הטבעת לבדם מאחר והם לא עד כדי כך מבינים בתכשיטים, כך שלבסוף האחת שלהם עלולה למצוא את עצמה מאוכזבת מהבחירה. הצעת נישואין בחנות התכשיטים מגלמת בתוכה את כל שאפשר לבקש: אין באמת צורך לחפש לבדכם טבעות אירוסין מהבורסה וגם אין כל חשש שהיא לא תאהב את הטבעת.

 

כמה זמן בממוצע לוקח למצוא טבעת אירוסין?

השאלה הגדולה היא בהנחה ואתם מחליטים לבחור את הטבעת בעצמכם ? כמה זמן יקח לכם למצוא טבעת? התשובה לכך כמובן מאד דינאמית אך כוללת בתוכה כמה שלבים עיקריים: השלב הראשון הוא לבחור חנות תכשיטים, ולאחר מכן יהיה עליכם להשקיע זמן רב בעיון בקטלוג הטבעות האינטרנטי של החנות. השלב הבא יהיה להגיע אל החנות פיסית ולבחון דגמים של טבעות אירוסין שנמצאו עליכם חביבים. בעוד ישנם הגברים שתהליך רכישת הטבעת שלהם מסתיים בשבוע, ישנם אלו שעבורם התהליך מורכב יותר ומגיע גם לחודש.

 

הצעת נישואין בחנות התכשיטים ? למה זה כדאי?

אז למה כדאי להציע את הצעת הנישואין בחנות התכשיטים? הסיבה הראשונה: אפקט אמיתי של הפעתה. אף בחורה לא באמת מדמיינת שהצעת הנישואין שלה תתקיים בחנות תכשיטים כשמסביבה דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות. בכל הקשור לאפקט ההפתעה? קיבלת את מלוא הנקודות! יתרון נוסף? היא בטוח תאהב את הטבעת. כשאתה בוחר את הטבעת בעצמך תמיד ישנו החשש הקל שלא תצליח לקלוע בדיוק מושלם אל הטעם האישי שלה. מה קורה כשאתה מציע נישואין בחנות התכשיטים ולאחר מכן היא בוחרת את הדגם החביב עליה? היא בוחרת את הטבעת שלה ביחד איתך! תוכל לחשוב על הצעה רומנטית ומרגשת יותר?

 

תיאום מראש עם חנות התכשיטים ? חובה!

טבעות אירוסין זהב צהוב לא מספיקות כדי לערוך הצעה ייחודית שכזו! זיכרו כי ספונטניות לא יכולה לעבוד כאן ועל מנת לעשות את הצעד המרגש עליכם לתאם מראש עם חנות התכשיטים בה תרצו להציע. על הצוות להיות מוכן אליכם ולהכין מראש דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות שיוצגו לאחת שלכם. נכנסים אל חנות התכשיטים בסטטוס אחד ויוצאים בסטטוס אחר! מזל טוב!חזרה