טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

להתאים אקססוריז ליום החתונה

פעמים רבות כלות הולכות לאיבוד בעת התאמת תכשיטים לשמלה כגון ? התאמת טבעת האירוסין, הרי מצד אחד הם צריכים להיות בולטים בצורה מעודנת ומצד שני לא לגנוב את ההצגה של השמלה עליה הן עמלו קשה. אז איך בוחרים תכשיטים בצורה נכונה? מה מתאים למה? מהם הטרנדים בעולם האקססוריז? הכל בכתבה הבאה! 

 

נתחיל בהתאמת טבעת האירוסין לשמלת הכלה:

בחירת שמלת כלה היא משימה די קשה עבור כלות, ובכלל אנו כנשים מתקשות לרכוש אפילו הופעה ליום יום לעבודה, לכן שמלת הכלה היא לגמרי מחירה מורכבת. מצד אחד, כל כלה מעוניינת בשמלה נוצצת שכל העיניים יופנו אליה, אך מצד שני ישנם טרנדים ועיצובים חדשניים בשוק ואנו נאלצים ללכת שבי אחר מעצבי שמלות כלה מוכרים בתחום. לכן, כדאי לערוך השוואה בין הדגמים השונים ולהכיר את הטרנדים והסגנונות השונים של שמלות הכלה, ולאחר מכן לבחור בקפידה תכשיטים כגון -טבעת האירוסין, שהרי היא בולטת ונותנת את הטון להופעה. 
 

אז מה כדאי סגנון תכשיטים גרנדיוזי או קלאסי?

לפני כעשור העיצובים בעולם שמלות הכלה היו יותר נועזים, השמלות היו נפוחות יותר, ראינו תכשיטים עם אבנים ותחרה גסה על השמלות, בעוד כיום העיצובים נעשו יותר קלילים וקלאסים. מה שתרם למראה הקליל והקלאסי הוא החתונות הפחות רשמיות שיש כיום כדון ? חתונות פרק ב' או חתונת הנערכות בשישי בצהריים. הטרנדים החדשניים הם שמלת כלה בעיצובים קלאסים ואווריריים ואותם ניתן לשבור בצורה נהדרת עם תכשיטים מתאימים שיהפכו כל שמלה למושלמת, אך כמובן שיש צורך לבחור בצורה נכונה את התכשיטים  ולהתאים אותם לקו העיצוב של השמלה.
 

אז בואו נראה מם הטרנדים בתחום האקססוריז:

תכשיטים ? עולם התכשיטים הוא כל כך מגוון ומלא בסגנונות ועיצובים שונים, כך שנותר לכן רק לבחור. ניתן לשלב שרשראות שונות החל משרשראות קולר צמודות ועד שרשראות נופלות. לדוגמא ? למחשוף עמוק מומלץ לשלב שרשרת צמודה על הצוואר בעוד בשמלת כלה בעלת מחוך חלק מומלץ לשלב שרשרת ארוכה עם תליון.
לגבי עגילים, אם את הולכת על תסרוקת אסופה, תוכלי לבחור עגילים ארוכים שיחמיאו לתסרוקת, בעוד עגילים צמודים לאוזן יתאימו לתסרוקות עם שיער פזור. כמובן שכך הלאה לגבי צמידים ותכשיטים נוספים. 
הינומה ושובל ? הם תוספות מושלמות לשמלת הכלה שיכולו להדגיש את היופי של השמלה. כמובן שניתן להשכיר הינומה ושובל הנשלפים בקלות, כך שבתום טקס החופה ניתן להסיר אותם לטובת נוחות.
כפפות לבנות ? ככפות אומנם מוכרות לנו מהעבר ומייצגות את מראה הוינטאג', אך הן קלאסיות ויכולות לשדרג פלאים את השמלה, לכן קחו זאת כאופציה. 

 חזרה