טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

לא על רגל אחת: רוכשים טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות אירוסין קלאסיות לא רוכשים על רגל אחת! אל תתנו לפרפרים בבטן לעוף, אלא תעלו באמצעותם את ההתרגשות לבחירת טבעת מרהיבה. לפניכם, כל הטיפים לרכישה מוצלחת של טבעת:

 

תהליך רכישה ממוצע: בין חודש לחודש וחצי

אז לפני הכל, כמה זמן לפני ההצעה המרגשת צריכים להתחיל לחפש טבעות אירוסין קלאסיות? למרות שלא מדובר על נוסחה מדוייקת, ההמלצה היא להתחיל את המסע כחודש וחצי לפני ההצעה. באופן זה יש לכם די זמן לבצע בדיקות מקדימות שונות כמו איזו טבעת האחת שלכם מצפה לקבל, יש לכם די זמן לעיין בקטלוג הטבעות האינטרנטי ואתם אף יכולים לבצע השוואות מחירים. בעת שאתם מקציבים לתהליך הרכישה פחות זמן, מטבע הדברים הרכישה מתבצעת בלחץ ? מה שלא מטיב בכל מקרה ובטח שלא במעמד רכישה מרגשת כל כך.

 

הענק תשומת לב לסוגיית חיתוך היהלום

כשאתם מתעניינים לגבי טבעות אירוסין קלאסיות, נדרש מכם להעניק תשומת לב לכמה אלמנטים שונים, כאשר אחד מהם הוא חיתוך היהלום. אולי לפני כמה עשורים חנויות התכשיטים היו מציעות כמה דגמים בודדים וקלאסיים של טבעות, אך כיום ניתן לרכוש גם טבעות קלאסיות עם חיתוכים שונים של יהלומים. האפשרות לבחור בטבעת עם חיתוך מיוחד הופכת את הטבעת שלכם מצד אחד לקלאסית, אך מצד שני למיוחדת ומעוצבת יותר. התייעצו עם מומחי הטבעות בחנות התכשיטים לגבי החיתוכים השונים וכך תוכלו לדייק את יותר את הטבעת שתעניקו.

 

צבע הזהב: הבסיס לנראות הטבעת

אז מה זה אומר לא לרכוש טבעת אירוסין על רגל אחת? המון פעמים אתם בטוחים שאתם יודעים על בת הזוג שלכם הכל, אך בפועל ? נדמה כי עבודה מקדימה קצרצרה הייתה מגלה לכם עליה קצת יותר. הדבר המהותי ביותר בבחירת טבעת האירוסין הוא בחירה בצבע הזהב. לנשים לרוב ישנה העדפה ברורה וכמעט לא ניתן למצוא נשים שאוהבות גם זהב צהוב וגם זהב לבן, אלא הן מגלות חיבה לסוג אחד של זהב, וסלידה ברורה לסוג השני. על כן, חשוב מאד שתדעו גם אתם אחר איזו טבעת אתם מחפשים: כזו שהבסיס שלה הוא זהב צהוב או זהב לבן.

 

נשאר כסף בתקציב? נצל אותו לרכוש תכשיט

כל גבר מתחיל את החיפוש אחר טבעות אירוסין קלאסיות עם תקציב מוגדר לרכישה. קרה ומצאת את הטבעת המתאימה ביותר ואתה מגלה שעוד נותר לך עודף מהתקציב? אין כל ספק כי עמדת במשימה שלך בהצלחה. במקרים שכאלו ההמלצה היא לא לחזור עם העודף בחזרה הביתה, אלא לנצל אותו למינוף ההצעה והפיכתה למרגשת יותר. תוכלו להוסיף תכשיט נוסף להצעת הנישואין וכך להפוך אותה לנדירה וייחודית אפילו יותר. איזה תכשיט מעניקים? החליטו על בסיס התקציב שנותר לכם: שרשרת, צמיד או עגילים.

 

דרוש בתעודה גמולוגית

המון דברים עליך לעשות לפני הרכישה, אך גם ישנו דבר אחד חשוב שעליך לעשות לאחר הרכישה: להבטיח כי אתה מקבל גם תעודה גמולוגית. כשם שאתה מסתובב עם תעודת הזהות, על היהלום להסתובב עם התעודה הגמולוגית. תעודה שכזו כוללת בתוכה מידע רלוונטי אודות היהלום, כאשר מה שהופך אותה להכרחית הוא העובדה כי היא מעידה על כך שהיהלום שרכשת אמיתי.

 חזרה