טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

לאיזה מלון בוטיק כדי לנסוע אחרי החתונה

 

הרגע הזה שבו אתה מציע נישואין עם טבעת אירוסין מרשימה לאישה שאתה הכי אוהב הוא רגע שמשנה חיים. זה בדיוק הרגע שאחר כך יהיה לך ולאשתך לעתיד, נעים כל כך להיזכר בו, אז למה אתה מחכה? אם אתה מרגיש עמוק בפנים שהאישה שאיתה אתה נמצא כבר זמן מה, היא האישה שאיתה היית רוצה לבלות במקום כמו מלון רומנטי או מלון בוטיק בצפון אחרי החתונה, אז למה אתה מחכה?

הצעד הראשון, עוד הרבה לפני שחושבים על חופשה רומנטית בצפון לאחר האירוע המרגש, זה לקנות טבעות נישואין, והאמת היא שיש מגוון אדיר של אפשרויות שמחכות לך. הטקס המרגש של קידושין וקבלת טבעת הנישואין הוא השלב השני לאחר שכבר עברתם את הצעת הנישואין המרגשת וקיבלת כבר את טבעת האירוסין המרשימה שלך.

 

לאן נוסעים אחרי החגיגה?

אם כבר הצעת נישואים לאישה שאתה אוהב ואם כבר שמעת את ה"כן" המיוחל, בוודאי תתחיל להשקיע בהפקת האירוע כולו. ראשית, גם אתה וגם אשתך לעתיד צריכים לבחור את טבעות הנישואין שלכם וחשוב להשקיע בכך מחשבה רבה. מדובר על טבעות נישואין שבעזרת השם תענדו לשנים רבות ולכן הן צריכות להיות יפות, אלגנטיות ובדיוק בטעם של כל אחד מכם. אחרי כל אלה תוכל להתחיל לחשוב על חופשה רומנטית בצפון, כי מי לא צריך כמה רגעים של שקט אחר כל הבלגאן הזה? זה לא משנה אם רצית לקחת את אשתך לירח דבש בחו"ל כי בכל מקרה לפני זה כדאי גם לבחור מלון בוטיק וללון בו לילה או שניים. חופשה רומנטית תאפשר לך ולאשתך להתפנק כמה ימים כשהדבר היחיד שאתם עושים זה להביט בטבעות שקושרות ביניכם כך שאין ספק שזה כדאי.

 

איך לבחור מלון מושלם לאחר אירוע החתונה שלכם?

ממש כפי שלא קל לבחור טבעת אירוסין או טבעות נישואין, כך גם לא קל לבחור לאיזה מלון בוטיק רוצים לנסוע אחרי החתונה. מה שבטוח זה שמגיעה לכם חופשה רומנטית בצפון שאחריה תוכלו להיכנס לשגרת הנישואין שלכם ולהתחיל את החיים האמיתיים ביחד. לכן כדאי לעשות השוואות ולראות מהן האופציות הקיימות שכן יש בישראל של ימינו לא מעט מלונות מתאימים. עוד נקודה שכדאי לשים לב אליה זה כמובן המחיר, ממש כפי שעשית כשקנית לאשתך את טבעת האירוסין. אין גבר שלא היה רוצה לפנק את אשתו בחופשה שכוללת מלון בוטיק רומנטי ויפה אך בהחלט כדאי גם להתייחס למחירים. החדשות הטובות הן שאפילו עבור מלון רומנטי במיוחד בכנרת, בחיפה או בכל מקום אחר בארץ תוכל למצוא לא מעט מבצעים. לכן אין סיבה לחשוש מהמחיר וכדאי להתחיל לעשות השוואות שונות עוד היום. אתה תראה שאם תסיים עם אשתך את חגיגות החתונה בחופשה רומנטית תתחילו את החיים המשותפים ברגל ימין.חזרה