טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

כל מה שרציתם לדעת על טבעת אירוסין

בשורות הבאות נפרט לכם מידע מקיף ורחב על טבעות אירוסין וכול מה שאתם צריכים לדעת על עולם זה. עולם טבעות האירוסין הוא עולם רחב ומקיף ויש לו משמעויות רבות לכם ואנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תוכלו לדעת איזה טבעת הכי תתאים לכם. אנחנו מבינים את חשיבות הטבעת לאושר שלכם ושל בת זוגתכם ואנחנו נעשה הכול בכדי שתצאו עם הטבעת היפה ביותר שיש. אנחנו מאמינים כי ככל שתדעו יותר כך תבחרו את הטבעת היפה ביותר ועל כן אנחנו מספקים לכם כמה שיותר מידע על תחום זה ועל עולם זה והכול בכדי שתוכלו לבחור את הטבעות היפות ביותר. אנחנו כאן בשבילכם ואנחנו מזמינים אתכם לשאול אותנו כל שאלה שעולה לכם בנושא טבעות אירוסין או תכשיטים בכלל והכול בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר שיש.

 

מה הדבר החשוב ביותר בחתונה:

 

חתונה היא אולי האירוע הכי חשוב בחיינו פרט אולי ללידה של ילד חדש ומכאן שיש לה חשיבות עצומה. כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו רוצים שהכול יהיה ברמה הכי גבוהה שיש ואנחנו לא מוכנים להתפשר על מאום. בין אם מדובר על האוכל באירוע, על מקום האירוע עצמו ועל כול דבר אחר אנחנו רוצים שהאירוע ייחרט בלבנו למשך שנים ארוכות. אך אחד הדברים החשובים ביותר בחתונה או אולי החשוב ביותר מתרחש בכלל עוד לפני החתונה וזהו טקס הצעת הנישואין או האירוסין בלשון רבים. טבעת האירוסין הניתנת לאהובת ליבנו או אהוב ליבנו בעת ההצעה היא הדבר הכי חשוב שיש להשקיע בו רבות ולעשות הכול בכדי שהטבעת תהיה היפה ביותר ואנו נהיה הכי שמחים מטבעת זו. לעד נזכור את הצעת הנישואין שלנו והדבר ישפיע על חיינו למשך שנים רבות ומכאן החשיבות הרבה של נתינת טבעת יפה ואיכותית בצורה הטובה ביותר שיש שניתן לעלות על הדעת.

 

מהו טקס האירוסין ביהדות?

 

טקס האירוסין חל מימים ימימה ביהדות ויש לו משמעות עצומה על אופן הקשר בין המיועדים להתחתן. בעבר האירוסים היו נמשכים כשנה אך מאז ימי הביניים האירוסים יכולים להימשך למשך דקות בודדות. בתקופת האירוסים נאסר על האישה לקיים יחסי מין כולל עם בעלה לעתיד. אך מדובר בכלל שכיום כבר לא אוכפים אלא אם כן אתה דתי. לטבעת האירוסין אין דווקא משמעות כה גדולה כאשר אנחנו מתארסים, אלא הנוהג השתרש בעשרות השנים האחרונות. עם זאת מדובר בנוהג חשוב ביותר וסביר שאישה שלא תקבל כיום טבעת אירוסין לא תרצה להתחתן עם בעלה ותסרב להצעת הנישואין. מכאן החשיבות הגדולה של השקעה בטבעת אירוסין איכותית ויפה שתענה על צרכיה של האישה ותגרום לה להיות מרוצה ולהסכים להצעת הנישואין.

 

כיצד נבחר את הטבעת היפה ביותר?

 

ישנן סוגים רבים טבעות אירוסין. ישנן טבעות אירוסין קלאסיות, טבעות אירוסין מעוצבות, טבעות אירוסין מיוחדות ועוד סוגים רבים של טבעות אירוסין שלכל אחת מהן שילוב ומשמעות שונה. כאשר אנחנו מתלבטים באיזה טבעת אירוסין לבחור אנחנו יכולים לרמוז בקלות לחברתנו ולמיועדת לעתיד על טבעת שתמצא חן בעיניה. מה שאנחנו יכולים לעשות הוא להראות לה טבעות שונות ולתת לה לבחור את הטבעת היפה ביותר. כמובן שהדבר צריך להיעשות באופן מרומז בכדי לשמור על אלמנט ההפתעה ולא בצורה בוטה. הדרך הכי טובה תהיה לתת לאישה לעלות את הדברים ולגרום לה לחשוב שהיא זאת שרוצה לעסוק בכול הנושא הזה. כך נוכל להפתיע את הבחורה ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר. ככל שנקבל חוות דעת של חברתנו על הטבעת כך הבחירה בטבעת תהיה יותר מיוחדת ואנו נבחר טבעת ייחודית אשר תתאים לאופייה של אשתנו לעתיד.

 

כיצד צריכה להיראות טבעת היהלומים שלי?

 

ישנם סוגים רבים של טבעות אירוסין, ישנם טבעות אירוסין זהב לבן, טבעות אירוסין זהב צהוב ועוד. אך מה שברור הוא שאנחנו צריכים למצוא שילוב של טבעת אירוסין עם יהלום וזהב. טבעת אירוסין ללא יהלום אינה נחשבת לטבעת אירוסין ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו מתלבטים באיזה טבעת אירוסין לבחור. כמו כן הטבעת עצמה צריכה להיות מזהב וגם על כך יש לתת דגש. נדיר מאוד לראות טבעות אירוסין מכסף או מחומר אחר שאינו זהב והשאלה המרכזית היא באיזה סוג של זהב נבחר שיהיה היפה ביותר לטבעת האירוסין שלנו. ככל שנבחר טבעת אירוסין יפה יותר כך סביר שהצעת הנישואין תהיה טובה יותר ועל כך עלינו לשים דגש ולזכור זאת כאשר אנחנו בוחרים את טבעת האירוסין. נסו לעמוד גם במוסכמות החברתיות של בחירה בטבעות האירוסין מכיוון שזה מה שהאישה שלכם מחפשת וכך היא רוצה שטבעת האירוסין שלה תיראה ויש לכך משמעות רבה.

 

במי אנחנו יכולים להיעזר בכדי לבחור טבעות אירוסין לאהובתנו?

 

נאמר כי ארוסתכם לעתיד אינה משתפת פעולה ואתם לא מצליחים לגרום לה לבחור את טבעת האירוסין המועדפת עליה מבעוד מועד, מה אתם יכולים לעשות. כיצד תדעו האם לבחור בטבעת זו אחרת, האם עדיף טבעת אירוסין קלאסית או שמא דווקא עדיף טבעת אירוסין מעוצבת או בכלל עדיף טבעת אירוסין מיוחדת, אלו שאלות כבדות משקל שלגבר הממוצע אין את היכולת לענות עליהן בצורה הטובה ביותר. אז מה יכול לעשות הגבר הממוצע בכדי לפתור את הבעיה בה הוא נמצא? התשובה היא שניתן להיעזר בחברה הכי טובה של ארוסתכם לעתיד בכדי לבחור את הטבעת המתאימה ביותר. החברה הכי טובה מכירה את הטעם של ארוסתכם לעתיד והיא תוכל להמליץ לכם בצורה הטובה ביותר על טבעת האירוסין המתאימה ביותר לכם. זהו יתרון עצום שניתן להיעזר בחברה הכי טובה ונצלו אותו לטובתכם. כמובן שניתן להיעזר בגורמים נוספים כמו האם של הארוסה לעתיד או אחות אך נראה כי החברה הכי טובה היא התשובה הכי טובה לעזרתכם.

 

מה בדבר בחירת טבעת לבן הזוג?

 

בשנים האחרונות הולכת וצוברת תופעה של בחירת טבעת אירוסין לבן הזוג. לא עוד הגבר הוא היחיד שנותן טבעת אירוסין לחברתו אלא נשים רבות בוחרות לתת טבעת גם לאהוב ליבם. כמובן שהטבעות שניתנות לגבר הן שונות בתכלית מן הטבעות שניתנות לאישה ואופיין שונה לחלוטין. אך הטבעת לגבר משובצת גם כן מיהלום ועשויה מזהב כמובן בהתאם להעדפות של האישה שנותנת את הטבעת. זוהי תופעה מבורכת שנראה שרק תלך ותתעצם בשנים הבאות ונראה יותר ויותר גברים ההולכים עם טבעות אירוסין ממש כמו הנשים שלהם. כמובן שהגבר לא חייב ללכת עם הטבעת והוא יכול לאפסן אותה במקום יקר ללבו. הטבעת היא למעשה סמל המעיד על מחויבות בני הזוג ועל הקשר המיוחד שלהם ובגלל זה נשים רבות בוחרות לתת טבעת אירוסין לאהוב ליבם ואין אלא לברך על כך.

 

מהו צבע היהלומים?

 

בין אם מדובר על טבעת אירוסין זהב לבן או טבעת אירוסין זהב צהוב כולן משובצות ביהלומים ואנו נרחיב קצת על היהלומים הללו כעת. אחד הפרמטרים החשובים ביותר שמשפיעים על איכות יהלום הוא הצבע של היהלום. מכיוון שיהלום הוא למעשה משאב טבעי הרי שהצבע שלו נקבע על ידי הטבע ולא על ידי בני אדם ויש לקחת זאת בחשבון כאשר מתלבטים באיזה יהלום לבחור. ככל שהצבע של היהלום יותר טוב כך הוא יהיה שווה יותר ועלינו לזכור זאת. הדירוג הגבוה ביותר של יהלום הינו בדרגת D ואילו הדירוג הנמוך ביותר של יהלום הינו בדרגת Z  כאשר היהלומים נעים בין קשת האותיות הללו. רוב היהלומים יהיו בדרגת G  ו-H וזהו דירוג מצוין שניתן בהחלט להסתפק בו. לעומת יהלומים בדירוג D יהלומים בדרגת G  ו-H  יהיו זולים יותר אך בהירים לא פחות ועל כן הם המשתלמים ביותר לקניה.

 

צורת ליטוש היהלומים:

 

אם בצבע אנחנו לא נודעים הרי שבצורת ליטוש היהלום לאדם יש משמעות עצומה ואנו מלטשים יהלומים באופן תדיר. באמצעות הליטוש ניתן ליצור צורות שונות של היהלום ולהתאים אותו לטבעת בה אנחנו רוצים לשים אותו. ליטוש טוב אינו פוגע באיכות היהלום ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו בוחרים את היהלום. בין צורות הליטוש הנפוצות ביותר שיש בשוק ניתן להזכיר יהלום עגול, יהלום מרובע, יהלום מלבני ועוד. כאשר אנחנו בוחרים צורת ליטוש של יהלום עלינו לבחור את הצורה היפה ביותר שתתאים לנו הכי הרבה לטעם שלנו. גם כאן ניתן להתייעץ עם הכלה המיועדת או עם חברתה הטובה ביותר שתמליץ לנו על הצורה היפה ביותר לדעתה. כמובן שניתן להתייעץ גם עם המוכרים בחנות התכשיטים שאליה אנחנו הולכים. ככל שהמוכרים יותר מקצועיים כך הבחירה ביהלום תהיה יותר יפה ואיכותית.

 

מהו ניקיון יהלומים?

 

פרמטר נוסף המשפיע על איכות היהלום הוא ניקיונו. ביהלום יש כול מני חלקיקים המשפיעים על קביעת הניקיון שלו והם גורמים להורדת או העלאת מחירו. ככל שהיהלום יהיה נקי יותר כך מחירו יהיה גבוה יותר ואת זאת עלינו לזכור. חשוב לזכור כי כמעט אף יהלום אינו נקי לחלוטין אך נהוג להשתמש ביהלומים שהפגמים שלהם אינם נראים לעין בלתי מזוינת. אלו הם יהלומים שמבחינה מסחרית נהוג להשתמש בהם. ישנם חמש קבוצות דירוג לניקיון היהלומים כאשר לרוב משתמשים בקבוצה הרביעית של ניקיון היהלומים.

 

מה בדבר טבעת אירוסין לקהילה הגאה?

 

אם התפתחות החברה בישראל ניתן הרבה יותר מקום לקהילה הגאה, לכן ראוי להקדיש מספר שורות לבחירת טבעות אירוסין על ידי הקהילה הגאה. אם מדובר על שני גברים העומדים להתחתן סביר להניח כי גם כאן יתייעצו בני הזוג בינם לבין עצמם באיזה טבעת לבחור. גם כאן ניתן להיעזר בחבר או חברה טובה של מי שמיועד להתחתן איתו שימליץ לנו על הטבעת המתאימה ביותר. טבעות אירוסין בקהילה הגאה הפכו לנפוצות ביותר ואין להתפלא על כן שיותר ויותר זוגות גאים בוחרים לענוד טבעות אירוסין זה על ידו של זה.

 

מהי בורסת היהלומים?

 

כאשר אנחנו קונים טבעות יהלומים ואין זה משנה אם מדובר על הקהילה הגאה או על סטרייטים אנו שומעים המון את המושג בורסת יהלומים. אך מהי אותה בורסה ומה המשמעות שלה? הבורסה היא למעשה המקום בו נמכרים היהלומים בין הסוחרים השונים. בבורסה מועברים מיד ליד תמורת מחיר מסוים היהלומים ומחירם נקבע בהתאם ממש כמו בבורסת תל אביב. ישראל היא אחת המובילות בעולם בסחר ביהלומים ועל כן הבורסה ליהלומים ברמת גן היא אחת הגדולות בעולם ואת זה יש לזכור כאשר אנחנו רוצים לרכוש יהלומים לארוסתנו לעתיד.

מעוניין לקרוא עוד על הבורסה ליהלומים? לחץ כאן

 

האם נקנה בעתיד טבעות יהלומים באינטרנט?

 

הטכנולוגיה נכנסה לחיינו כמעט בכול תחום, חשבו כיצד גוגל שינה את חיינו, כיצד פייסובק השפיעה על חיינו וכיצד עוד אלפי אפליקציות השפיעו על חיינו ושינו אותן. אך נראה כי בכול הקשור לקנייה של טבעות אירוסין עוד לא הגיע השלב שנבצע את הקנייה ברשת האינטרנט. בכדי לקנות טבעת יהלום אנחנו רוצים למדוד אותה ולהרגיש אותה, לחוש את הטבעת ולראות מה הגודל שלה בכדי להתאים אותה לאצבע הנכונה. על כן לא נראה כי בשנים הקרובות נראה קניות של טבעות יהלום באינטרנט ותחום זה לא יתפתח כמו שתחומים אחרים מתפתחים באינטרנט.

 

מתי כן ניתן להיעזר באינטרנט?

 

על אף שלא נראה כי קניות של טבעות יהלום באינטרנט בהחלט יתכן ונראה כי האינטרנט משפיע על פרמטרים אחרים של קניית טבעת יהלום. בכדי לקבל המלצה מארוסתכם לעתיד על טבעת יהלום בה היא חפצה לא צריך ללכת לחנות היום אלא ניתן לפתוח את הקטלוג של החברה ולבחור את הטבעת היפה ביותר שהיא חפצה בה. כך יהיה לנו קל בהרבה לקבל החלטה איזה טבעת לבחור ונדע כי עשינו בחירה טובה. כיום הקטלוגים של החנויות המובילות משקפים נאמנה את סוג הטבעת ונותנים מידע מקיף על הטבעות השונות וכך אנחנו נדע בדיוק איזה טבעת לקנות ומה תהיה הטבעת הטובה ביותר שתעזור לנו לכבוש את ליבה של אהבת חיינו.

מעוניינים לצפות בקטלוג טבעות האירוסין האינטרנטי של diamorjewelry לחצו על הלינק המצורף

 

מה בדבר מתנות אחרות לחתונה?

 

כיום יותר ויותר נהוג לא להסתפק רק בקניית טבעת אירוסין לחתונה אלא לתת מתנות נוספות לכלה לקראת החתונה. בין המתנות שניתן להזכיר ישנן עגילי יהלומים, צמידים, שרשראות זהב ועוד. עגיל יהלום אחד יכול לשדרג את המראה של כול כלה ולגרום לנו לפעור את פינו בצורה מדהימה. על כן כאשר אתם קונים טבעת אירוסין שקלו האם לא כדאי לפנק את הכלה לעתיד בתכשיט נוסף אשר יכול לשדרג את המראה שלה ויותר חשוב מכך לגרום לה להרגיש מיוחדת וייחודית. תכשיטים הם האהבה של כול אישה וכל תכשיט שניתן לאהובתנו רק יגמרו לה להיות יותר מאושרת וכשהיא שמחה אנחנו שמחים כך שניתן להסתכל על קניית התכשיט כקניית מתנה לעצמנו.

 

מדוע לקנות יהלומים ב- DiamorJewelry?

 

כאשר אנחנו רוצים לרכוש טבעת אירוסין אנחנו רוצים לעשות זאת בחנות שמבינה ומנוסה בתכשיטים וזו בדיוק DiamorJewelry. DiamorJewelry מקפידה על איכות התכשיטים שלה ועושה הכול בכדי לתת לכם את התכשיטים הכי טובים שיש בשוק. אנחנו מקפידים על שירות איכותי ומקצועי וכול לקוח אצלנו זוכה למרב תשומת הלב והכול בכדי שתאם תהיו מרוצים ושמחים מהתכשיטים בהם בחרתם. אנחנו מתמחים בטבעות אירוסין ונעשה הכול בכדי שתצאו עם הטבעת הטובה ביותר בשבילכם ובשביל אהובת לבכם. בואו לDiamorJewelry ולא תתחרטו לרגע על הבחירה בחנות התכשיטים המובילה בישראל. אנחנו מבטיחים להיות שם בשבילכם ברגע היפה ביותר בחייכם ואנו מבינים את גודל המאורע. אצלנו תמצאו את הטבעות היפות ביותר שיש בשוק מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

קניית טבעת אירוסין הוא רגע מרגש לכול אחד ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לקנות את הטבעת היפה ביותר. ישנם סוגים רבים של טבעות אירוסין, טבעות אירוסין מזהב לבן מזהב צהוב, טבעות אירוסין מיוחדות וטבעות אירוסין מעוצבות ואנו צריכים לבחור את הטבעת הכי מתאימה לאישה שלנו. אם אנחנו רוצים שהצעת הנישואין תהיה מוצלחת הרי שלבחירה בטבעת יש משמעות עצומה והשפעה ניכרת על הצלחת ההצעה ומכאן החשיבות הרבה בהשקעה בטבעת היפה ביותר. אצל DiamorJewelry  תמצאו את הטבעות היפות ביותר לצד השירות האיכותי ביותר וזאת הבטחה.

מעוניניים ליצור קשר עם DiamorJewelry היכנסו ללינק המצורף השאירו פרטים ונחזור בהקדםחזרה