טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

כך תשמרו על טבעת אירוסין נוצצת לאורך זמן

היום הגדול בחייך הגיע וסוף סוף קיבלת את הצעת הנישואין המיוחלת, ההצעה כמובן לוותה בטבעת אירוסין מרשימה ונוצצת. אחת השאלות הראשונות שעולות היא כיצד לשמור על ברק וזוהר של טבעת אירוסין לאורך זמן. לשם כך הכנו עבורך את המדריך הבא שיענה על כל השאלות שלך בנושא ניקוי ושמירת טבעת אירוסין  לאורך זמן.
 

שמירת טבעות אירוסין מפני חומרי ניקוי:

חשוב לדעת כי טבעות אירוסין ותכשיטים באופן כללי מזהב, כסף או משובצות יהלומים הן פריטים העשויים מחומרים רגישים אשר לאורך זמן עלולים לצבור פגמים ונזקים כתוצאה מחשיפה סביבתית. טבעת אירוסין היא תכשיט אשר צובר לכלוך, אבק ושומנים לאורך זמן מה שיכול לפגום בברק ובאיכות התכשיט. תחילה יש לשים לב ולהרחיק את טבעת האירוסין מחשיפה לחומרי ניקוי כמו אקונומיקה, נוזלי כלים וכדומה שיכולים לפגוע בתכשיט העדין.
 

שימוש בקרמים וחומרי סיכה:

תכשירים קוסמטיים כמו קרם ידיים, קרם פנים, שמני גוף, קרם גוף וכדומה הם תכשירים עשירים בשומנים. חשיפת טבעות אירוסין למגוון חומרים שומניים יכול לגרום להצטברות שכבת שומן על הטבעת במשך הזמן. הצטברות שכבת השומן יכולה לפגום בזוהר ובברק של הטבעת ובשלב מסוים טבעת אירוסין שלך כבר לא תהיה נוצצת כמו בהתחלה.
השיטה הטובה ביותר להימנעות מנזקים היא אחסון  נכון של טבעת אירוסין בקופסת תכשיטים. לצפייה בקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן
 

רגישות למים:

היבט נוסף שיש לשים לב אליו בחיי היום יום הוא רגישות החומרים ממנה עשויה טבעת אירוסין למים. טבעות אירוסין מעוצבות עשויות ממתכות כמו כסף, זהב, זהב לבן ולעיתים משובצות יהלומים, המים יכולים לשחוק את אותן מתכות רגישות ולכן יש לשים לב כי הטבעת מאוחסנת במקום יבש בכל פעם שבאים במגע עם מים (מקלחת, שטיפת כלים וכדומה).
 

ניקוי טבעת אירוסין בחנות תכשיטים:

חנויות תכשיטים רבות מעניקות שירותי ניקיון לתכשיטים כמו טבעות אירוסין. תהליך הניקוי בחנות מוקפד ומותאם לסוג התכשיט וברוב המקומות גם נושא אחריות לזמן רב. בתהליך הניקוי משתמשים בעלי המקצוע בחנויות התכשיטים בתכשירי ניקוי עדינים המיועדים לניקוי טבעות אירוסין, אם התכשיט נושא יהלום גם בדיקת שיבוץ האבן נכללת בתהליך הניקוי.
ניתן לנקות טבעות אירוסין גם בשיטות ביתיות אך השיטה הטובה ביותר להימנעות מנזקים היא אחסון נכון של טבעת אירוסין אשר ברשותכם בקופסת תכשיטים המיועדת לכך.
 


חזרה