טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

כיצד תציע לה נישואין?

הדברים שכדאי לדעת לפני הצעד המרגש:

 
אתה מאוהב בה, מראה פניה היפות מצית בך חיוך, ואתה רוצה לחלוק איתה את חייך. רגע לפני הצעת הנישואין, קח מספר רגעים וקרא את העצות הללו:
רגע של קסם - הצעת נישואין היא רגע אינטימי בין שני אוהבים, חשוב האם כדאי להציע לאהובתך להינשא לך בנוכחות משפחה וחברים, או בארוחת ערב רומנטית לאור נרות.
 
טיפ: אם היא נבוכה בקלות, התחשב בה. 
 
התפאורה הייחודית- בחר מקום שיש לו ערך סנטימנטלי עבורכם כמו למשל העץ שלידו התנשקתם בפעם הראשונה, הצימר הראשון שביליתם בו או במסעדה שמגישה את הקינוח האהוב עליה.
 
כשתשלוף את טבעת האירוסין במקום שכזה, ארוסתך תעריך את המחשבה שהושקעה ותנצור בליבה את הרגע המרגש.
הפרטים הקטנים - רגע לפני בחירת טבעת אירוסין, התייחס לטעמה האישי של ארוסתך לעתיד. האם היא עונדת תכשיטים באופן קבוע? איזה סוג של תכשיטים היא מעדיפה? זהב לבן או זהב צהוב? את התשובות גם חברתה הטובה תדע, התייעץ עימה.
 
זכור לקחת מידות ודע שב"דיאמור" תקבל הדרכה מדויקת על איך לדעת את מידת הטבעת, גם אם אין לך אותה בזמן הרכישה.
בחירת טבעת איכותית- דרך טבעת האירוסין תכריז על אהבתך ומחויבותך אל בת הזוג. כדי שתחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לרכוש טבעת איכותית העשויה זהב לבן או צהוב 14 קראט לפחות, עם יהלום איכותי בעל תעודה גמולוגית. אצלנו ב"דיאמור" קיים מגוון רחב של טבעות אירוסין מעוצבות משובצות יהלומים ואבני חן מרשימות שיקסימו את בחירת ליבך וגם את הסובבים אותה.
 
מקום המחבוא- את הטבעת שרכשת טרם ההצעה כדאי שתסתיר בחוכמה מארוסתך לעתיד. כדי לשמור על אלמנט ההפתעה, מקם את הטבעת במקום שבו היא לעולם לא תחפש.


חזרה