טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

כיצד מתאימים טבעות אירוסין לכל אישה

כשם שלכל אישה יש את הגבר המתאים לה, כך לכל אישה גם ישנה הטבעת המתאימה לה ביותר. גברים יקרים, המסע שלכם אחר טבעות אירוסין עומד לצאת לדרך! האתגר הגדול? למצוא מתוך מאות דגמים טבעת אחת בלבד! איך עושים זאת? על סמך ההיכרות שלכם עם אהבתכם הגדולה! אז איך הייתם מאפיינים את האחת שלכם?

 

זו שלא אוהבת תכשיטים: הטבעת הקלאסית

המתנה האוטומטית שגברים רוצים להעניק לנשים במועדים מיוחדים היא תכשיט. האם כל הנשים אוהבות תכשיטים? מסתבר שלא. בעוד ישנן הנשים שעבורן תכשיט יוקרתי הוא המתנה האידיאלית, ישנן נשים שאוהבות את עצמן דווקא ללא תכשיטים. כידוע, גם טבעות אירוסין הן תכשיט כך שבעת שרוצים להציע נישואין לאישה שלא אוהבת תכשיטים, צריכים לעשות בחירה מושכלת ונבונה. ההמלצה החמה ביותר היא להעניק טבעת שנבחרה מתוך קלטוג של טבעות אירוסין בגוון קלאסי. טבעות אלו שומרות על קו סולידי ואלגנטי המתאים גם לנשים שאינן עונדות תכשיטים דרך קבע.

 

זו שאוהבת תכשיטים: הטבעת המעוצבת

למרות שישנן נשים שבוחרות שלא לענוד תכשיטים ? לא בשגרה וגם לא באירועים מיוחדים, ישנן הנשים המביעות חיבה גדולה מאד לתכשיטים: החל משרשראות, דרך עגילים ועד צמידים. אם בת הזוג שלך אוהבת תכשיטים, אין כל ספק כי טבעת האירוסין שתעניק לה תשקף את אהבתה הגדולה. במקרים שכאלו, ההמלצה היא לזנוח את הקטלוגים של הטבעות הקלאסיות, ולבחור בטבעות קצת יותר מעוצבות. הטבעות המעוצבות שומרות על הקווים המאפיינים את טבעות האירוסין, כאשר הן נהנות מטאץ' עיצובי ייחודי שהופך את הטבעת לשונה מכל השאר.

 

זו שאוהבת להיות שונה מכל השאר: הטבעת המיוחדת

ואכן, ישנן גם הנשים שלא רק שאוהבות תכשיטים, אלא שהן בעיקר אוהבות להיות מיוחדות יותר. תופתעו או לא, אך גם ישנו סקטור של טבעות אירוסין המכונה "טבעות מיוחדות". טבעות אלו שונות מכל הטבעות המוכרות ? הקלאסיות והמעוצבות גם יחד.

מה הופך את הטבעות האלו לטבעות מיוחדות? שלל הפרמטרים המרכיבים את הטבעות: צבע היהלום, החיתוך של היהלום, סוג הזהב ועיצוב הטבעת. טבעות אלו הן הטבעות המתאימות ביותר לנשים שאוהבות תכשיטים ושאוהבות להיות שונות מכל הבנות בעולם. טבעות אירוסין שכאלו ניתן למצוא בחנויות התכשיטים המובילות!

 

זו שסומכת עליך: טבעת על פי בחירתך האישית!

ולעתים, החיפוש אחר טבעות אירוסין יכול להיות קל יותר משתוכלו לדמיין! בעוד ישנן נשים שהטעם שלהן ספציפי וברור, גם ישנן הנשים המביעות אמון מלא בבחירה של הגברים. אם בת הזוג שלך מביעה שביעות רצון גבוהה דרך קבע מהמתנות שאתה מעניק לה, ובפרט מהתכשיטים שאתה מעניק לה, הרי שתוכל לבחור עבורה טבעת המשקפת יותר את טעמך האישי ופחות את טעמה. חשוב לשים לב כי הטעם האישי של בת הזוג שלך חשוב מאד, אך במידה ואין לה טעם ספציפי ? תוכל לדבוק ביד חופשית יותר.

 

אם אתה מודע לסוג הזהב שהיא אוהבת, לרבות הזהב הצהוב או הלבן, בחר טבעת ההולמת את הטעם האישי שלה. מכאן והלאה? בחן מגוון דגמים של טבעות אירוסין מכל הסקטורים ? הטבעות הקלאסיות, המעוצבות והמיוחדות ובסס את הבחירה שלך על פי תחושות הבטן ופעימות לבך.חזרה