טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

כיצד להצליח לשלוט במחיר של טבעת האירוסין

כן, תתפלא אבל כיום המצב השתנה לחלוטין כך שהרוכשים עצמם יכולים לשלוט במחירי התכשיטים בכלל ובפרט במחירי טבעות האירוסין אותן הם רוכשים. בוא נעשה לכך הקבלה מעניינת בכדי להמחיש את כוונתנו: אם לדוגמא, פעם, היו מעט מאוד אולמות או גני אירועים והמחירים היו גבוהים יותר, כיום המחירים הרבה יותר נמוכים בשל ההיצע, בדקו למשל את נאות קדומים. ניתן להסתכל על כך גם כאשר מדובר על טבעות אירוסין. בוא נבדוק לעומק את הנושא הנ"ל.
לבנתיים, אם אתה מעוניין לבדוק האם תוכל לרכוש גם לעצמך טבעת אירוסין, הקלק על הקישור הבא: בחירת טבעת אירוסין לגבר שלך.


האלמנטים שבזכותם תשלוט במחיר טבעת האירוסין לבת הזוג שלך:


אז מהם האלמנטים? ובכן, נציין במספר מילים את מה שהזכרנו בפסקת הפתיחה המצוינת לעיל:

ההיצע בתחום התכשיטנות הן בזכות המגוון והן בזכות התחרות הטבעית שקיימת בין החנויות מאפשרת לקהל הרוכשים ליהנות ממבצעים משתלמים, מחירים נמוכים והנחות משמעותיות – על ידי סקר שוק נכון ויעיל לצד השוואת מחירים ניתן להוזיל ולהגיע לטבעת יפהפייה ובמחיר משתלם.

אפשרות נוספת בה ניתן להוריד את מחירי העלות של טבעת האירוסין עוסקת באלמנטים העיצוביים שקיימים בטבעת וכעת נסביר: אם למשל בת הזוג חובבת טבעת אירוסין מעוצבת הרי שהמחיר יהיה גבוה יותר, אם היא מעדיפה טבעת אירוסין בעיצוב קלאסי, המחיר יהיה נמוך יותר וזאת בשל ההשקעה הנמוכה או הגבוה יותר שהיה למעצב התכשיטים על הטבעת, בכדי להצליח לאזן בין השניים (במידה ובת הזוג חובבת את האופציה הראשונה) – ניתן ללכת על טבעת בסגנון וינטאג' שמשלבת את שני האלמנטים בתוכה.

כמו כן, לכל טבעת יש אלמנטים עיצובים של אבני חן – כאשר מדובר על יהלומים ניתן "לשחק" עם האיכות של היהלום, כמו למשל: יהלום בקראט גבוה אך בעל פגמים או יהלום בקראט נמוך אך בעל צחיחות גבוה או חיתוך ברמה מצוינת וכן הלאה. בכדי להבין אודות האלמנטים שמרכיבים את היהלום במסגרת תעודת גמלוגיות, ניתן להקליק על הקישור הבא: אודותיה של תעודות גמלוגיות וחשיבותם.

אפשרות נוספת הנחשבת לאחת הטובות ביותר היא לקחת טבעת "יד שנייה" (מתאים מאוד לנשים שחובבות תכשיטים עם "סיפור מאחוריהם") ולחדש אותה, כלומר, לקחת אותה לחנות תכשיטים ולאפשר להם לנקות אותה היטב ואף לשבץ לטבעת זו יהלומים או אבני חן חדשים, להוסיף נגיעות של עיצוב עכשווי על ידי חריטה כזו או אחרת. מדובר על אפשרות, שבסופו של דבר, יוצאת מבחינה כלכלית מאוד משתלמת.

אם אתה רוצה להשקיע בבת הזוג סכום כספי גדול ולהגשים לה חלום, הקישור הבא יהיה מועיל מאוד עבורך: טבעת אירוסין בעיצוב אישי תגשים לה חלום.
 חזרה