טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

יהלומים לנצח

כולנו מכירים את האמירה "יהלומים לנצח", אכן מדובר באבן הכי חזקה בתבל, אך יחד עם זאת גם יהלומים יכולים לאבד מהזוהר שלהם במיוחד שהם משובצים בתוך תכשיטים, התכשיט הכי מפורסם המכיל בתוכו יהלומים הוא טבעות אירוסין.

לכל אישה נשואה יש טבעת אירוסין, זהו תכשיט בלתי ניפרד מהצעת הנישואין. כולנו רוצות לשמור על הטבעת הזו נקייה ומנצנצת כמו ביום שקיבלנו אותה.

אך במשך השנים הטבעת המיוחדת הזו, שמכילה בתוכה לא רק יהלום, אלא גם רגשות וזיכרונות מאותו מעמד של הצעת הנישואין, עם הזמן הטבעת צוברת ליכלוך הכוללים שומנים ואבק ומאבדת מזוהרה ומהברק שלה.

אז איך אנחנו יכולים לשמור על טבעת אירוסין יפה, מנצנצת, מבריקה ונקייה?

כפי שציינתי הבעיה היא בשומנים ובאבק המצטברים בין החיבורים של היהלום לטבעת במיוחד אם מדובר על טבעות אירוסין משובצות בכמה יהלומים ובגדלים שונים.

שומנים- השומנים מגיעים אל הטבעת מקרמים שאנו הנשים נוגות להשתמש בהם באופן יומיומי כגון: קרם גוף, קרם ידיים, סיליקון לשיער וכדומה. אותם שומנים מצטברים לאורך הזמן על הטבעת וזה מה שגורם לה לאבק מהברק שלה, לא רק על היהלום אלא גם על הטבעת עצמה.

סבונים- אין מה לעשות לרובנו קורה לא מעט פעמים לנקות את הבית והכלים, חומרי ניקוי למרות שהם חומרים שתכליתם היא לנקות גורמים ליהלומים להיות בעלי מראה עכור וכך הם מאבדים מהניצנוץ הטבעי שלהם.

כלור- עוד מרכיב שנמצא גם בחומרי ניקוי אבל גם בבריכות, נכון שלרובינו אין בריכה בבית אבל אנחנו נהנים ללכת לבכירה בקיץ אם זה בקאנטרי או בבית מלון האטרקציה הכי מושכת היא הבריכה.

על מנת לשמר את יופייה הטבעי את הטבעת האירוסין יש להימנע מכל הפעולות שמניתי כאשר אתן עונדות טבעת המכילה יהלומים, אבל אין מה לעשות רוב הפעמים נשכח להסיר את הטבעת לפני ביצוע הפעולות ולכן נצטרך פעם בכמה חודשים או שנה לנקות את טבעות היהלומים על מנת לשמור על הברק המדהים שלהם.

איך מנקים תכשיטי יהלומים?

ממלאים כלי ובו מים חמים (לא רותחים) עם טיפת סבון ומניחים בו את התכשיטים להשריה של 20-30 דקות.

לאחר ההשריה מנקים את התכשיטים עם מברשת קטנה (אפשרי מברשת שיניים), כאשר ההתמקדות היא בחיבורים שבין היהלומים או אבני החן לטבעת/צמיד/שרשרת.

אחרי שניקינו את התכשיטים יש להחזיר אותם שוב לכלי עם מים חמים חדשים והפעם ללא סבון לעוד השרייה של 15 דקות, לאחר ההשריה הזו יש להוציא אותם ולנגב אותם עם מטלית בד נקייה. 

את פעולת הניקיון מומלץ לבצע אחת לשנה לפחות לכל תכשיטי יהלומים שברשותכם אפילו אלה היושבים בתיבת התכשיטים שלנו כי גם הם צוברים אבק במשך הזמןחזרה