טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

יהלומים בבורסת היהלומים ברמת גן

בורסת היהלומים ברמת גן היא מרכז סחר גדול ביהלומים וככל הנראה מהחשובים והגדולים ברחבי הפלנטה. הבורסה רשומה כחברה פרטית ועובדים בה יותר מ-2700 עובדים העוסקים בתחום היהלומים: מסחר, שיווק, ייצור, רכישה, ייצוא ויבוא של יהלומים. בישראל בכלל, עוסקים רבים, עד כדי 20,000 איש, בתחום היהלומים. מתחם זה של בורסת היהלומים כולל שלושה מגדלים, בהם עובדים בקביעות מעל 10,000 אנשים.

בפסקאות הבאות, נסקור כהרף עין אודות מהותה של בורסת היהלומים הישראלית ועוד מידע מעניין וחשוב על אודותיה.

בבורסה ניתן למצוא סוגים שונים של יהלומים, מהמוכרים והפחות מוכרים בעולם. כמו כן, אפשר למצוא סוגים שונים של זהב וביניהם – זהב אדום, זהב צהוב וזהב לבן. כמה נפלא. בבורסה ליהלומים שברמת גן ניתן אף למכור זהב ישן לבתי העסק השונים המעוניין לקנות זהב זה.

הבורסה יוצרת מסגרת עסקית עבור חבריה – כזו המאפשרת להם להתנהל בביטחון מרבי ובנוחות. אולם המסחר של הבורסה הוא המשוכלל וגם הגדול בעולם. במשרדים הפרטיים שבבורסה ניתן רק להתקנא. מתחם זה מאובטח עד בלי די ומהיחיד בסוגו בעולם. בנייני בורסת היהלומים מחוברים ביניהם בגשרים עיליים, לטובת מעבר מבניין לבניין, בלא הצורך לצאת החוצה. מבנה זה יותר מעין מתחים סטרילי מהאספקט הבטיחותי ומאפשר סחר חופשי של יהלומים ומתכות יקרות, ללא חששות שונים, שבאופן טבעי עשויים לעלות בקרב אלו העוסקים במסחר מסוג זה.

בבורסה ניתן למצוא את כל מה שצריך – כל השירותים החיוניים למסחר ביהלומים: שירותים עסקיים ומקצועיים ושירותים נלווים אחרים.

רבים המבלים את זמנן במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גם, יודו בפה מלא כי מדובר במעין עיר מיניאטורית, היודעת לספק לדריה ולאורחיה את השירותים החשובים; ישנם אף משרדי ממשלה העוסקים בשירותי רישוי עבור ייצוא וייבוא של יהלומים, לטובת טיפול יעיל ונוח, זאת בליווי אבטחה של בקרת כניסה ממוחשבת, אנשי ביטחון מיומנים לטובת ביטחון אישי מוגבר, אבטלת הסחורות על-ידי שירות כספות ועוד.

לנוחיותם של העוסקים ביהלומים – ישנם במתחם מספר בנקים מסחריים, חברות שילוח, חברות ביטוח, שירותי בוררות, ועוד. במספר חנויות ניתן למכור זהב ישן. מומלץ לבצע סקר ולבדוק מיהו בית העסק שמוכן לשלם את הסכום הגבוה ביותר עבור זהב זה. דאגו לקבל מידע מספק אודות הדרך הטובה ביותר לזהות את שווי ואיכות הזהב שלכם. לא תרצו להגיע לחנות כלשהי שתעריך בחסר את האוצר המוזהב שלכם, ותגרום לכם לקבל פחות ממה שמגיע לכם.

בעודכם מבקרים בבורסה הגדולה ביותר בעולם ליהלומים, תוכלו לסייר בה ולהתרשם מאולמות המסחר הגדולים שבה, הכוללים אף אגף טכנולוגי משוכלל עם ציוד מתקדם לבדיקת יהלומים.
אכן, הבורסה והעסקים שהיא מארחת בה הינם ענף יצוא חשוב ומתקדם ביותר של מדינת ישראל. בורסת היהלומים היא לא פחות ממודל הצטיינות המהווה דוגמא לסטנדרטים הגבוהים של המסחר בעולם ובארץ. במידה ועדיין לא עברתם את שלב הצעת הנישואין המרגש, קראו מאמר זה
 חזרה