טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

הדעה הרווחת שבמעמד הרכישה של טבעת אירוסין לא ניתן לבצע שינויים במוצר המוצע לנו מלבד המידה (הקטנה או הגדלה).

טענה זו נכונה לגבי חנויות תכשיטים, שם הם מקבלים את הטבעת כמוצר מוגמר ללא יכולת שינוי צבע, שיבוץ או צורה, ממשווקי תכשיטים.

לעומת חנויות התכשיטים, במפעלי ייצור של תכשיטי יהלומים ניתן לעצב את הטבעת או כל תכשיט יהלומים אחר שתמיד רציתם, החל מצבע, צורה ועד גודל היהלום הרצוי.

כאשר מפעלי הייצור החלו למכור ישירות ללקוחות פרטים חלה מהפכה במחירי התכשיטים אך עדיין, בגלל העמלות הנגזרות במעמדי הסחר, חנויות תכשיטים תמיד יהיו יקרות יותר מחנויות ייצור בבורסת היהלומים.

חנות יצרן המתמחה ביהלומים מעניקה לצרכנים יהלום איכותי עם תעודה גמולוגית (המעידה על איכות היהלום הנרכש), אך גם קבלת עזרה מבעל מקצוע שיכול לכוון ולעזור בבחירת עיצוב המעניק דגש ליהלום שבחרתם, מבחינת משקלו, צורת החיתוך שלו והברק, לכן רצוי לגשת לחנות מקצועית שבה תוכלו למצוא טבעות אירוסין בהרכבה עצמית.

איך מרכיבים טבעת אירוסין?

בחירת עיצוב

עיצוב לרוב נבחר לפי טעמה של בת הזוג, יש כמה קטגוריות של עיצובים מבוקשים.

טבעות אירוסין סוליטר- טבעת אירוסין קלאסית, טבעת בעלת גוון אחיד של זהב ובראשה ניצב יהלום מרכזי בודד. הטבעת מעניקה מראה נקי ואלגנטי.

טבעות אירוסין טוויסט- טבעות בעלות מראה מיוחד, שמרכזה מעוצב בצורה סיבובית, ניתן לשבצה ביהלום מרכזי בודד, או בתוספת יהלומים צדדיים קטנים המוסיפים מראה עשיר ויוקרתי.

טבעות אירוסין מיוחדות- לנשים המעוניינות במראה שונה, ייחודי וצבעוני, ניתן לעצב טבעת אירוסין עם שילוב של אבני חן יקרות כתוספת ליהלום המרכזי, או לחילופין אבן חן כגון: ספיר, אודם וכדומה במרכז הטבעת בשילוב של יהלומים קטנים סביבה. טבעת זו היא בעלת מראה ייחודי עשיר ומאוד מיוחד.

בחירת היהלום

בחרתם את עיצובה של הטבעת המיועדת ועכשיו צריך להתאים לה יהלום.

מחיר היהלום מורכב מכמה פרמטרים: ניקיון, משקל, צבע ורמת הליטוש והחיתוך שלו.

חשוב מאוד ללמוד קצת על הקריטריונים הנ"ל על מנת לדעת על מה אתם מוכנים להתפשר ומה הם הקריטריונים הבולטים לעין.

לדוגמא: ניתן להתפשר על צבע היהלום או על רמת הניקיון שלו ולתת דגש על משקלו, או לחילופין להתפשר על משקלו של היהלום אך לתת דגש על צורת הליטוש וחיתוך שלו.

כמו כן יש להתאים את היהלום לעיצוב שבחרתם על מנת שהיהלום יקבל את הדגש בטבעת ויהיה בעל נוכחות מרבית.

מה שחשוב לזכור הוא שאתם נמצאים בידיים טובות עם רמת מקצועיות גבוהה והרבה ידע בתחום, מה שיכול לכוון אתכם לטבעת המושלמת במסגרת התקציב שעומד ברשותכם.חזרה