טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

טבעות אירוסין מיוחדות של מפורסמות

נשים מפורסמות בעולם מטמיעות לא מעט טרנדיים אופנתיים כמו: סגנון לבוש, פירטי אופנה, עיצובי שיער שונים וכדומה.

השפעת המפורסמים על כלל האוכלוסייה התחילה בשנות ה- 80 המאוחרות שמרבית מהנערות חיקו את סגנון הלבוש הייחודי של מדונה ואת עיצוב השיער שהשאיר חותם למשך שנים ארוכות.

לרגל עונת החתונות החלטנו להביא בפניכם את עיצובי טבעות האירוסין המיוחדים של המפרסמות:

בראש הרשימה עומדת אליזבת טיילור עם טבעת אירוסין שהעניק לה בעלה השלישי, בטבעת שובצה יהלום השוקל 30 קראט. בחיתוך אמרלד. פריס הילטון עונדת שתי טבעות אירוסין הראשונה: עם יהלום צהוב (שמו: יהלום קנרי) השוקל 24 קראט. השנייה: טבעת יהלום בחיתוך אמרלד במשקל 15 קראט. שני טבעות אירוסין הוענקו לה על ידי פריס לסטס.

דיאנה פרנסס ספנסר הנסיכה מוויילס: טבעת אירוסין של הנסיכה דיאנה התפרסמה בכל העולם הטבעת הייתה משובצת באבן ספיר השוקלת 18 קראט, בחיתוך אובלי וסביבה שובצו 14 יהלומים לבנים.

ביונסה קנולס: הצעת הנישואין של הזמר ג'יי זי הייתה מלווה בטבעת אירוסין עם יהלום בחיתוך אמרלד שמשקלו 18 קראט בעיצובו של לוריין.

קתרין זיטה ג'ונס: במעמד הצעת הנישואין בעלה מייקל דאגלס העניק לה טבעת אירוסין וינטאג'. סגנון זה הינו עיצוב של טבעות אירוסין במראה עתיק. הטבעת משובצת ביהלום במשקל 10 קראט ובסגנון חיתוך מרקיזה.

קייט הדסון: קיבלה במעמד הצעת נישואין טבעת אירוסין מעוטרת ביהלום במשקל 9 קראט בחיתוך אמרלד בשיבוץ יהלומים צדדים בצורת באגט

ג'ניפר לופז: טבעת האירוסין של ג'ניפר לופז הייתה מורכבת מיהלום פנסי בצבע ורוד עדין השוקל 6 קראט בחיתוך אמרלד ומצדדיו שובצו שישה יהלומים שלושה מכל צד, בחיתוך (באגט) של מלבנים צרים.

אנג'לינה ג'ולי: הזוג המלכותי בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי מתחזקים זוגיות מאושרת כבר 9 שנים. הצעת נישואין כללה טבעת אירוסין בעלת יהלום במשקל 6 קראט וסביבו יהלומים באותו סגנון חיתוך של היהלום המרכזי, חיתוך אמרלד.

קייטי הולמס: הצעת הנישואין של טום קרוז לקייטי הולמס הייתה מפתיעה ביותר בגלל האופי השונה של השניים, טבעת האירוסין שהוענקה לה הייתה בעלת יהלום בחיתוך אובלי השוקל 5 קראט ומשובץ ביהלומים קטנים סביבו גם הטבעת הזו נכנסת בקטגוריית טבעות אירוסין בסגנון וינטאג'.

פמלה אנדרסון: הטבעת של פמלה אנדרסון היא טבעת אירוסין סוליטר עם זהב צהוב, סגנון עיצוב סוליטר מתאפיין ביהלום בודד, היהלום בטבעת הזו היה במשקל 4 קראט, טבעת אירוסין קלאסית ונקיה.חזרה