טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

טבעות אירוסין לגבר

היום אין הבדל בין נשים וגברים, שניהם מציעים נישואין ועושים זאת בדרכים מגוונות ומעניינות. טבעות אירוסין לגבר? יש דבר כזה! הטבעות שונות בעיצובן מטבעות האירוסין של הנשים. וההצעה? מיוחדת, שונה ומרגשת לא פחות!
 

כיצד נראת טבעת אירוסין לגבר?
 

שונה מעט מהטבעת של האישה. את טבעת האירוסין לגבר ניתן לעצב באופן אישי, או לרכוש במקומות השונים כמו בבורסה ליהלומים, צורפים או חנויות פרטיות. טבעות אירוסין לגברים מעט עבות יותר מאלו של הנשים, ולרוב אינן משובצות אבן, אלא חלקות, בצבע זהב אחיד או משולב של זהב לבן, אדום או לבן. על טבעות אלו ניתן לחרוט כיתוב אישי בגב הטבעת או במסגרתה הפנימית. טבעת זו דומה מאוד לטבעת הנישואין הגברית, כך שבעת רכישת טבעות הנישואין, תוכלו לשקול האם לרכוש טבעת נוספת לגבר, או שטבעת האירוסין מספקת את רצונכם כסמל.
 
עם זאת, ישנן גם טבעות אירוסין לגברים המציעות שיבוצי אבנים שונים, יהלומים, ואבני חן. לטבעות אלו ניתן לרוב לצרף טבעת נוספת לנישואין, שתהיה פשוטה ודקה יותר. הבחירה בסוג הטבעת וגודלה תלויה כמובן בהעדפותיו של הגבר, ובטעמו האישי (לקריאה נוספת על יהלומים וטבעות אירוסין לחץ כאן). טבעות אלו מתחלקות לשני סוגים- טבעות דקות וקטנות, המזכירות במעט טבעות האירוסין של הנשים, שכן משולבות באבן עגולה קטנה, שעשויה להיות יהלום או זרוקר, או כל אבן חן אחרת, וכן טבעות אירוסין מעט יותר מסיביות, שבנוסף למספר אבנים המשובצות בה, או אבן אחת גדולה, מעוצבות בה גם חריטות בציורים שונים. לטבעות אירוסין אלו לרוב צורה מרובעת. 
 

איזו התלבטות! כיצד תבחרי?!

 
אז בדיוק כמו הגברים, גם את וודאי יוצאת עם אהוב ליבך זמן מה, כך שוודאי את מכירה אותו מספיק על מנת לדעת איזו טבעת אירוסין יעדיף. את הדקה או העבה. משובצת האבנים או חלקה. מלווה בכיתוב אישי שלך או אולי אף בעיצובך האישי. וגם במקרה זה, את יותר ממוזמנת לצרף אליך מקורב לבעלך לעתיד, על מנת שיסייע לך לבחור את טבעת האירוסין הנכונה עבור ארוסך. 
 
מעמד של הצעת נישואין הינו מעמד מרגש, וטבעת האירוסין- חלק ניכר ממנה! שיהיה במזל ורק טוב!
 


חזרה