טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

טבעות אירוסין והזמנות לחתונה - איך עובד השילוב ביניהם

השלב הראשון מתייחס לרגע שבו האישה מקבלת את טבעת האירוסין ואילו השלב השני מתייחס לרגע שבו האורחים מקבלים את ההזמנה לחתונה. מכאן שפעם אחת האישה מבינה שזהו הרגע שלה ואף היא מרגישה בכל נימי ליבה שבחיר ליבה השקיע מחשבה ובחר עבורה את טבעת האירוסין עם הרבה אהבה, ואילו מהצד השני מגיע תורם של האורחים להתרגש, ולו כי עם קבלת ההזמנה, הם מבינים שהחתונה לה חיכו אכן יוצאת לפועל, כך שיש לסמן את התאריך ביומן ולמהר לאשר הגעה.

 

קווי דמיון נוספים

בין הזמנות לחתונה לבין טבעות אירוסין ניתן למצוא מגוון קווי דמיון נוספים. כך למשל  עבור העיצוב של שניהם יש להשקיע מחשבה, ולו על מנת להבין איזה מסר מבקשים להעביר וכמה מבקשים שהתוצאה תהיה איכותית.

עוד נציין שממש כפי שניתן לבחור יהלום יותר מלוטש ויוקרתי, כך גם ניתן ללטש את הנוסח עוד ועוד, עד ששני בני הזוג ירגישו שהוא מדויק, מרגש ונכון. בנוסף ממש כפי שהבעל מבקש למצוא את העיצוב הנכון ביותר עבור בחירת לבו (עשוי להתלבט בין מראה יותר קלאסי לבין מראה יותר מודרני, או וינטג'), כך גם בעת עיצוב הזמנות לחתונה יש לבחון איזו גרפיקה הכי נכונה, והאם מבקשים עיצוב יותר קלאסי או הומוריסטי.

 

הוצאה

עוד ניתן להוסיף ולציין שניתן למצוא טבעות אירוסין שעולות יותר מהסטנדרט לצד הזמנות לחתונה שעולות יותר מהסטנדרט, ולו כי ממש כפי שניתן להשקיע ביהלום יותר איכותי וגדול, כך גם ניתן לבחור במצע יותר יוקרתי, פורמט יותר גדול ובמגוון תוספות שעשויות לייקר את ההזמנה (למשל מדבקות, שילוב של חיתוכי לייזר, תוספת מגנט וכדומה).

 

בחירה משותפת

עם זאת, יש לציין שבעוד שהאורחים אינם שותפים בעיצוב ההזמנה שהם עתידיים לקבל, הרי שבעת רכישת טבעת אירוסין, כן ניתן למצוא זוגות שמבצעים את הרכישה ביחד, ולו כי הכלה מבקשת להבטיח שהטבעת שהיא עתידה לענוד לשארית חייה תואמת במדויק את טעמה האישי. מכאן שכל זוג מוזמן לקבל החלטה - האם הטבעת תיבחר כהפתעה, או לצד תהליך משותף. אין נכון ולא נכון, יש רק שיתוף פעולה, הבנה הדדית ורצון לבוא האחד לקראת השנייה.

 

פנייה למוסד מכובד

לבסוף נציין שממש כפי שיש לבחור צורף איכותי, או מקום שיודע להציע מבחר איכותי עבור רכישת הטבעת, כך גם עבור רכישת ההזמנות יש לוודא שמדובר בבית דפוס מקצועי, ולו על מנת לוודא שהתוצאה תהיה מרגשת, שלא יהיו הפתעות לא נעימות, שתישמר אחידות, שבית העסק יעמוד בזמנים וכדומה. לסיכום נציין שבין אם מתעניינים בהזמנה לחתונה ובין אם אתם מתעניינים ברכישת טבעת אירוסין, הרי שמגיע לכם הרבה מזל טוב!חזרה