טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

טבעות אירוסין בסגנונות שונים

היום יש לא מעט טבעות אירוסין בסגנונות שונים ומיוחדים, כל אחד מהם מתאים לנשים בעלות אופי שונה.

אז רגע לפני שאתה נכנס לחנות, על מנת לבחור את הטבעת המושלמת עבורה, תבדוק איזה סגנונות קיימים בתחום של טבעות אירוסין ותחשוב מה הכי יתאים לבת זוגתך.

טבעת אירוסין סוליטר- הטבעת הכי קלאסית שמורכבת מיהלום אחד מרכזי וטבעת נקיה וחלקה, הטבעת מגיעה כמובן בסוגי עובי שונים, והיהלום כמובן בגדלים שונים, היתרון בטבעת הנ"ל שכל תשומת הלב ניתנת ליהלום המרכזי מכיוון שעיצוב הטבעת הוא נקי.

טבעת אירוסין טוויסט- טבעת בעלת אופי טבעי המשלבת בין קלאסיות למודרניות, המילה טוויסט נובעת מכך שהטבעת מאופיינת בתנועה סיבובית במקום שבו נמצא היהלום המרכזי. הטבעת הנ"ל מגיעה בשלל עיצובים, שילוב של זהב בצבעים שונים, יהלומים צדדים המעניקים אלמנט שמעשיר את היהלום המרכזי, כמו כן ניתן לבחור בעיצוב נקי ועדין. טבעת זו מתאימה לכל אישה וניתן להוסיף לטבעת כפי שציינו יהלומים נוספים ולשחק עם צבע הזהב בשילובים שונים.

טבעת אירוסין וינטאג '- טבעת נחשקת מאוד בקרב חובבות התכשיטים הטבעת משלבת עיצוב מודרני עם נגיעות של עיצוב עתיק, הטבעות הנ"ל בעלות אופי מאוד עשיר, שילובים של יהלומים שונים ואבני חן, בין העיצובים הכי נחשקים היא הטבעת בסגנון עיצוב הנסיכה דיאנה, טבעת עם יהלום מרכזי לבן, עם שיבוץ של אבני ספיר סביב היהלום המרכזי, עיצובים נוספים הם עם יהלומי פנסי, שהם יהלומים צבעונים, וחיתוכים שונים של היהלום המרכזי, חיתוך בצורת טיפה, חיתוך מרובע וכדומה, טבעת זו מגיעה בשלל עיצובים ייחודים, טבעת מרשימה ובעלת מראה יוקרתי.

טבעות אירוסין בעיצוב אישי- הרבה נשים מגיעות לנקודת זמן שבה הן מחליטות לחדש את טבעת האירוסין שלהן, והן רוצות לעצב לעצמן את הטבעת שתמיד חלמו עליה, למרות שבחנויות התכשיטים יש מבחר גדול מאוד של טבעות יהלומים, הן רוצות עיצוב ייחודי משלהן, והן בונות לעצמן איך הטבעת המושלמת שלהן תיראה, ביחד עם המעצב של הטבעות הן מעצבות את הטבעת שהן.

חשוב לזכור, שטבעת אירוסין תלווה את האישה למשך שנים רבות, או יותר נכון היהלום המרכזי שבטבעת, כיוון שכפי שציינו ניתן להחליף או לחדש את העיצובים אך רוב הנשים חשות שליהלום עצמו יש ערך רגשי ולכן הן מחדשות את הטבעת סביב היהלום המרכזי הקיים, לכן חשוב להשקיע ביהלום איכותי, שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות.חזרה