טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

חמשת השלבים הבטוחים בדרך לרכישת הטבעת

 

טבעות אירוסין מיוחדות יש בשפע. טבעת אירוסין מיוחדת המתאימה לבת הזוג שלך? יש אחת! גברים יקרים, בדרך אל רכישת הטבעת עוצרים בחמישה שלבים חשובים מאד שיבטיחו כי תבצעו רכישה מוצלחת! השקעה בכל שלב בדרך תבטיח כי גם בת הזוג שלכם תהפוך במעמד ההצעה לאישה המאושרת בעולם.

 

1.אהבה לא עולה דבר? הגדר תקציב לרכישה

ישנם המון גברים שקשה להם לעשות את הקישור שבין אהבה טהורה וכנה ובין כסף. יחד עם זאת, בכדי לרכוש טבעת אירוסין, עליכם להשקיע סכום כסף נכבד. לשמחתכם, הטבעות המוצעות כיום למכירה מגיעות במגוון רחב מאד של מחירים, כך שאינכם מחוייבים להוציא אלפים רבים אלא תוכלו להשקיע גם אלפים בודדים. לא משנה כמה תחליטו להשקיע, בכל מקרה מומלץ להגדיר סכום שיהיה פחות או יותר התקרה שלכם לרכישה.

 

2.בחינה ראשונית של דגמי הטבעות

אחת הטעויות השכיחות ביותר שגברים עושים עם רכישת הטבעת לבת הזוג שלהם, היא לבסס את הרכישה על סמך התרשמות ראשונית בלבד: הם מגיעים אל חנות התכשיטים, מסתכלים על כמה דגמים, בוחרים לבסוף דגם אחד ומגהצים את כרטיס האשראי. רכישת טבעת הינה רכישה שאינה דומה לשום רכישה אחרת שביצעתם: עליכם להשקיע את מלוא תשומת הלב בבחינת דגמים שיכולים להיות לכם רלוונטים ורק לאחר מכן לקבוע את הדגם הנבחר. על כן, קחו לעצמכם זמן לשבת אל מול קטלוג טבעות שזמין לכם באתר החנות. המטרה? בחינה ראשונית של דגמי טבעות אירוסין מיוחדות.

 

3.זה הזמן להתייעץ עם החברים הטובים

המון גברים רוצים להפוך את החברים הטובים שלהם לשותפים מלאים בדרך לרכישת הטבעת. מעורבות של חברים מומלצת, אך חשוב לדעת באיזה שלב בתהליך לערב אותם. מיד אחרי שביצעתם את הבחינה הראשונית של דגמי הטבעות, תוכלו להציג בפניהם את הדגמים המובילים עבורכם. זה הזמן שלכם להתייעץ עם החברים הטובים ועם בני המשפחה ולשמוע את דעתם. זיכרו תמיד כי לבסוף הבחירה הסופית תהיה שלכם, אך חוות דעת נוספת ועוד עיניים בוחנות יכולות לסייע לכם.

 

4.בחינה מחודשת של הדגמים

אחרי שקיבלתם את ההמלצות ושמעתם את דעתם של החברים הטובים, כעת עליכם לערוך בחינה מחודשת של הדגמים תוך שיהיה עליכם לסנן כמה מהם. המטרה? להגיע אל חנות התכשיטים לראות פיסית בין שלושה לחמישה דגמים שונים. ככל שתתלבטו בין יותר דגמים, כך אתם עלולים למצוא עצמכם מבולבלים יותר וממוקדים פחות. עם איזה מידע עליכם להגיע אל חנות התכשיטים? מידע בנוגע לעובי הטבעת, גודל היהלום, רמת הניקיון וסוג הזהב.

 

5.רגע לפני כריעת הברך: חנות התכשיטים

ארבעת השלבים הראשונים מאחוריכם, וכעת כל שנותר לכם הוא להחליט: איזו טבעת תלווה אתכם כל הדרך אל הצעת הנישואין. לא משנה כמה תכשיטים כבר הענקתם בעבר לאחת שלכם, טבעת אירוסין אתם תעניקו רק פעם אחת. על כן: קחו בחשבון תמיד את הטעם האישי שלה ואל תהמרו על טבעת שמוצאת חן בעינייכם אך הסבירות שבת הזוג שלכם תאהב נמוכה. ההמלצה הבטוחה היא לשלב על הטבעת יהלום ? כזה שיסמל את הכוונות הטהורות שלך, את האירוע המיוחד ואת האהבה הגדולה שלכם שלנצח תהיה נוצצת.חזרה