טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

חיתוכי יהלומים והתאמתם לטבעות אירוסין

לא משנה כיצד נציג זאת, כולם יודעים שהערך המוסף לכל טבעות אירוסין הוא...איך לא – היהלום.
יופיים הבלתי מעורר, הברק שלהם והדרך הטבעית בה הם משתלבים בסגנונות שונים ומגוונים של טבעות האירוסין הופכת אותם למבוקשים, מתעניינים ובעיקר – יקרים.

עכשיו נחזור לנושא ששמו התכנסנו כאן היום – טבעות אירוסים וחיתוכי יהלומים, כן יש בניהם קשר הדוק וללא התאמה מדויקת של השניים אתם עלולים למצוא את עצמכם רוכשים טבעת יוקרתית עם יהלום יפהפייה שמשהו בו פשוט...איך לומר זאת – לא מסתדר לכם בעין.חיתוכי יהלומים – לשם מה הם נועדו?זוהי אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו שומעים – לשם מה חיתוכי יהלומים בכלל נועדו? אי אפשר להסתפק במראה הטבעי שלהם? ובכן, קיימות שתי סיבות עיקריות שלשמן חובה לבצע חיתוכי יהלומים והן:

•הסיבה הראשונה די ברורה מאליה – להצליח למקסם את יופיו של היהלום. לעיתים יהלומים מגיעים עם פגמים ועל ידי חיתוך נכון ניתן להפחית את הפגמים הללו כך שעין בלתי מזוינת לא תבחין בכך כלל וכלל.

•הסיבה השנייה, דומה באופן מסוים לראשונה, היא להצליח למקסם את גודלו של היהלום.סוגי חיתוכים ליהלומים:•חיתוך בשם PEAR – הכוונה היא לחיתוך שדומה בצורתו לאגס או לחילופין דומה בצורתו לצורת טיפה.
•חיתוך HEART – חיתוך שדומה בצורתו לצורה של לב.
•חיתוך בשם OVAL – חיתוך שבצורתו הוא מעט עגלגל.
•חיתוך בשם RADIANT – מדובר על אחד החיתוכים הפופולאריים ביותר בשוק יהלומים לטבעות אירוסין וטבעות בכלל. חיתוך זה הוא מרובע, הינו בעל פאות רבות והוא נחשב כאהוד ופופולארי בשל העובדה שהוא מסוגל לספק בוהק לצד ברק.
•חיתוך EMERALD – חיתוך יהלום המספק לו צורה מלבנית.

אנו לא עומדים להפתיע אתכם באמרה הבאה אך עדיין חשוב מאוד לומר אותה, על מנת שלא יהיו טעויות וספקות בנושא הנ"ל: חיתוך יהלומים, ממש כמו בנוגע לטבעות אירוסין ויהלומים בכלל, חייב להיעשות אך ורק על ידי בעל מקצוע ברמה גבוהה – על ידי יהלומן מקצועי ומומחה ומדוע?

הסיבה לכך פשוטה: כאשר מדובר על בעל מקצוע ברמה גבוהה ככול שהחיתוך יהיה יותר מדויק ומקצועי, כך היהלום יהיה הרבה יותר בוהק באופן המקסימאלי שלו. האיכות שלו תהיה הרבה יותר גבוהה ולכן, הוא גם יהיה הרבה יותר יוקרתי ויראה טוב יותר בטבעת עצמה.

עוד על טבעות אירוסין בסגנונות שונים
 חזרה