טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

זהב לבן או זהב צהוב?

בחירת הצבע שיעניק גימור מושלם לטבעת האירוסין:

 
ישנה קשת מרתקת של עיצובים מופלאים ומרגשים המוכוונים אל עבר התכשיט הנחשב מכולם – טבעת האירוסין המושלמת. פרט חשוב ביותר בעיצוב הסופי הוא צבע הטבעת, זהב לבן או זהב צהוב.
בחירת הצבע של טבעת האירוסין תוכרע בדרך כלל על פי טעמה האישי של הכלה לעתיד, שכן היא זו שתענוד אותה על אצבעה במשך שנים ארוכות. אנו ב"דיאמור" נשאף להתאים טבעת אירוסין שתתכתב באופן הרמוני עם הסגנון וההיצע הקיים בקופסת התכשיטים של בת הזוג.
 

זהב לבן:

 
מדובר בסגסוגת של היסוד זהב עם מתכות כמו כסף ופלדיום שגורם להלבנת התערובת. לעיתים תכשיט עשוי זהב לבן מצופה בשכבת מתכת הרודיום האצילית, שמעניקה לובן אלגנטי וברק יוקרתי.

 

זהב צהוב:

 
זהב צהוב מכיל בתוכו מתכות נוספות שתורמות לצבעו הצהוב הבוהק ממילא לבלוט אף יותר, וגם מקשיחות אותו בצורה שניתן לעצב אותו לכדי תכשיט עמיד שיישאר מרשים לאורך זמן.

 

לא רק בחירת הצבע חשובה, אלא גם צורת היהלום ועיצוב הטבעת עצמה:

 
האבן- בדרך כלל, יהלומים לבנים יתאימו לכל גווני הזהב בכל טבעת אירוסין. היהלום הוא קלאסי ויכול להשתלב בהרמוניה כמעט בכל עיצוב וסגנון.
בשיבוץ אבנים אחרות, צבע הטבעת בהחלט משפיע על היופי הייחודי של האבן בעיצוב הסופי. אם בחרתם בטבעת משובצת אבן רובי, התאימו לה זהב לבן. אם בחרתם אבן ספיר, זהב צהוב יעניק לה מראה עתיק ומרשים ביותר. 
 
העיצוב- יש אינסוף סגנונות עיצוב נפלאים לטבעות אירוסין המשתנים על פי טרנדים וטעם אישי. 
כמו בחירת הצבע, גם אופן עיצוב הטבעת יעניק דגש לצורתה וזוהרה של האבן וישלים בהרמוניה את האבן, הצבע והסגנון.
 
אצלנו ב"דיאמור" תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מלא בנוגע לכל סגנון וצבע, כך שגם אתה וגם אהובתך תצאו מסופקים במאת האחוזים מהבחירה הסופית.


חזרה