טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

התכשיטים שכל כלה צריכה ביום חתונתה

למרות שמרבית תשומת הלב מופנית אל תכשיט אחד בלבד, כלה ביום חתונתה עונדת עוד תכשיטים נוספים שהופכים את ההופעה שלה ללא פחות ממושלמת. כיום, המון גברים בוחרים להציע את הצעת הנישואין אל בת הזוג שלהם עם טבעת האירוסין ועם תכשיט נוסף הניתן כמתנת אירוסין. רגע לפני הרכישה הגדולה והמשמעותית, איזה תכשיט נוסף יכול להינתן במתנה ולהצטרף להופעה ביום החתונה?

 

האתגר הגדול: התכתבות עיצובית של כל התכשיטים

ראשית, חשוב לקחת בחשבון דבר מהותי: כל עוד התכשיט היחיד שניתן במתנה בהצעת הנישואין הוא טבעת האירוסין, הרי שאין כל צורך להתחשב בתכשיטים נוספים. יחד עם זאת, בעת שבוחרים להעניק שני תכשיטים שונים ? טבעת האירוסין ועוד תכשיט נוסף, ההמלצה היא להעניק תכשיטים המתכתבים זה עם זה עיצובית. התכשיטים לא אמורים להיות סט מושלם ומדויק, אך בהחלט מומלץ להעניק לדוגמא שני תכשיטים מזהב צהוב או לבן, או שני תכשיטים בעלי עיצוב וינטאז'.

 

הדובדבן שבקצפת: טבעת האירוסין

איך שלא יהיה, כדאי לבחור לפני הכל את טבעת האירוסין ורק לאחר מכן את התכשיט הנוסף. הסיבה? טבעת האירוסין הינה התכשיט החשוב ביותר, כך שהיא מקבלת זכות ראשונים. אחרי שדגם הטבעת יהיה ברור, יהיה ניתן להוסיף תכשיט נוסף שיתאים עצמו אל הטבעת. על כן, התמקד תחילה על טבעות אירוסין מיוחדות, בחר את הטבעת האחת והמשיך הלאה אל תכשיטים נוספים שיכולים להיות צמידים, שרשראות או עגילים.

 

הכלה כפנים של האירוע: עגילים צמודים

המון כלות בוחרות לעצב את השיער שלהן כשיער אסוף. גם כלה שבוחרת בשיער אסוף וגם כלה שבוחרת בשיער פזור תשמח לעגילי יהלומים צמודים שיהפכו אותה ? הפנים של האירוע, לנוצצת, מרשימה והכי כלתית שיש. זכור: אם בחרת לדוגמא בטבעת מזהב צהוב, יהיה נכון לבחור עגילים צמודים מזהב צהוב ? זאת על מנת שהמעטפת העיצובית הבולטת תהיה זהה והרמונית.

 

סגירת המראה העדין והאלגנטי עם צמיד

בעוד מרבית החתנים עונדים ביום חתונתם שעון, מרבית הכלות עונדות צמיד עדין על היד. אין אישה שלא תשמח לקבל בהצעת הנישואין שלה צמיד יהלומים, וגם אין אישה שלא תשמח להגיע אל יום חתונתה עם צמיד שכזה. מאחר וכל אלמנט נבחר בקפידה באירוע החתונה, כדאי לבצע בחירה מדוייקת ככל הניתן ולאפיין את טעמה של בת הזוג שלך בתכשיטים: האם היא אוהבת צמידים עבים או דקים, האם יש לה העדפה לצמידים מיוחדים או בעלי עיצוב נייטרלי וכדומה.

 חזרה