טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

הקריטריונים לקביעת מחיר היהלום

כאשר אנחנו רוצים לקנות לבת הזוג שלנו תכשיט יפה כדאי לנו לקנות לה יהלום. יהלומים הם האבנים הכי יקרות שיש בעולם. כאשר אנחנו קונים יהלום חשוב שנקנה יהלום איכותי ויוקרתי מאוד. יש הרבה מאוד פרמטרים שקובעים את מחיר היהלום. הקריטריונים לקביעת מחיר יהלום כוללים את משקל היהלום, סוג החיתוך שלו וגם את הצבע שלו. יהלומים צבעוניים למשל בצבע אדום, סגול או כחול הם יקרים יותר מאשר יהלומים לבנים. ככל שהיהלום שוקל יותר והוא גדול יותר כך המחיר שלו גבוה יותר בהתאם. כאשר בוחרים איזה יהלום לקנות עלינו לוודא שהוא אותנטי ומקורי ולא יהלום מזויף. לקריאה מורחבת על סוגי היהלום השונים.

 

לפי מה נקבע מחיר של יהלומים ושל טבעות אירוסין?

 

ניתן לקבוע את מחיר היהלום לפי הגודל שלו והצבע שלו. כאשר אנחנו קונים טבעת אירוסין המחיר של הטבעת יקבע לפי סוג היהלום המשובץ בה וגם לפי החומר ממנו הטבעת עשויה (זהב או כסף). כאשר אנחנו קונים טבעת אירוסין כדאי לנו לקנות טבעת מהבורסה ליהלומים או מחנות תכשיטים מוכרת. אם אנחנו רוצים לקנות טבעת איכותית כדאי לנו טבעת שיהלום בה הוא מקורי מאוד ואיכותי. קניית טבעת אירוסין היא עסק רציני מאוד ולא כדאי לנו לעשות זאת בצורה פזיזה מדי. כאשר אנחנו קונים טבעת כדאי לנו לקנות טבעת שהעיצוב שלה יהיה יפה ואסתטי.

 

יהלומים – האם הגודל כן קובע?

 

בכל מה שקשור ליהלומים הגודל של היהלום כן קובע. ככל שהיהלום גדול יותר כך המחיר שלו גבוה יותר. כאשר אנחנו מבררים את טבעת יהלום או איזה שרשרת יהלום כדאי לנו לקנות כדאי לנו לשים לב לכמה קארט היהלום. המשקל של יהלומים נמדד בקראט ולא בקילוגרמים. יהלום יכול להיות אבן כבדה מאוד. בסופו של דבר כאשר נעניק לבת הזוג שלנו טבעת יהלום או שרשרת עם יהלום נוכל לגרום לה להיות מאושרת מאוד. כל אישה אוהבת לקבל תכשיטים ובמיוחד תכשיטים שיש בהם אבנים יקרות מאוד כמו יהלומים. יהלומים נחשבים לאבנים היקרות ביותר והיפות ביותר. רוב היהלומים מיובאים מאפריקה. בישראל אין יהלומים (כלומר מחצב של יהלומים בטבע) והם מיובאים ממדינות זרות. בישראל קיימת בורסה עשירה מאוד למסחר ביהלומים והאבן מאוד אהובה על עשירי ישראל וגם על מעמד הביניים. לפני שאנחנו קונים תכשיט מיהלום אנחנו יכולים לבקש מהבורסה ליהלומים שתעריך מה השווי של התכשיט והאם המחיר שמבקשים עליו הוא הוגן וכדאי לנו.   חזרה