טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

העתיד של טבעות אירוסין זהב צהוב

אין ספק – העתיד מעולם לא נראה טוב יותר עבור טבעות אירוסין אשר עשויות מזהב צהוב.
אם בעבר, חובבי הטבעות מזהב צהוב נאלצו להסתפק בעיצובים בודדים, הרי שכיום – השמיים הם הגבול. אינסוף עיצובים מרהיבים, חיתוכים מדויקים ושיבוצים ההופכים את טבעות האירוסין למה שכולנו מאחלים שהם היו בעודנו רוכשים אותם – מרהיבים.

טבעות אירוסין מזהב צהוב – מה חשוב לדעת?

אז לאחר שסיכמנו כבר שטבעות אירוסין מזהב צהוב הן מרהיבות בשל מגוון סיבות, הגיע הזמן שנדבר לעניין, נשמיט את כל המסביב – מה חשוב שתדע אודות טבעות אירוסין מזהב צהוב והאם, טבעות אלו באמת מתאימות לכל אחד ואחת? יצאנו לדרך!

ראשית כל, חשוב לדעת שלמרות מה שרבים אומרים – טבעות מזהב צהוב מתאימות לכולם (יש הטוענים שזהב לבן יותר מתאימות לבעלי עור בהיר ואילו זהב צהוב לבעלי עור כהה), הכל תלוי כמובן בעדפותיו של הרוכש וגם בסגנון העיצובי של הטבעת ומכיוון שיש כל כך הרבה סגנונות עיצוב, מומלץ לגלוש מעט באינטרנט ולראות את האפשרויות שקיימות בשוק, לבחור סגנון אחד או שניים ולחפש אותו בחנויות שאליהם ניגשים.

מכיוון שזהב באופן כללי ומטבעו הוא בעל גוונים צהבהבים, כאשר בוחרים דווקא בטבעת עם זהב צהוב ניתן ליהנות מטבעת בעלת צבע הרבה יותר "מקורי".

אחת הסיבות העיקריות אשר מובילות אנשים רבים דווקא ללכת על זהב בצבע צהוב ולא לבן היא העובדה הבאה: יהלומים לפי המשפט המפורסם מעבר לעובדה שהם "חבריה הטובים ביותר של האישה", הם גם – יקרים. כמו כן, יהלומים ועלותם מורכבת מכל מיני פרמטר כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא ניקיון היהלום. טבעות מזהב צהוב מאפשרות לבחור ביהלום בעל גוון מעט יותר צהבהב מבלי שהדבר באמת ייראה בטבעת עצמה וכך, ניתן ליהנות גם מיהלום יפה וגם ממחיר מאוד משתלם של היהלום. לכן אנו ממליצים תמיד לקנות טבעות אירוסין בשיטת הקנייה הישירה.

מה חשוב לזכור בנוגע לטבעות אירוסין מזהב?

האלמנט החשוב ביותר שחשוב לדעת ולזכור הוא שזהב הוא חומר יקר וניתן לדמות אותו ללפחות כמו דירה להשקעה ולכן, אסור להתפשר ברכישתו. יש לבדוק היטב ממי רוכשים את הטבעת ולוודא שהמקום ממנו מחליטים לרכוש הינו מקום אמין ומוכר, כזה שקיבלתם עליו המלצות ממספר אנשים.חזרה