טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

המחירים שתשלמו עבור טבעות אירוסין מהבורסה

המון גברים בוחרים לרכוש טבעות אירוסין מהבורסה. מה שעוד המון גברים בוחרים הוא להגדיר תקציב ידוע מראש לפרויקט המרגש ביותר בחייהם: לרכוש את טבעת האירוסין. ענף טבעות האירוסין הינו ענף דינמי, מה שאומר שנראות הטבעות והמגוון שלהן אינו דומה לזה שהיה לפני כמה שנים. גם אתם מעסיקים את עצמכם בשאלה הנצחית והיא כמה עולה טבעת אירוסין ממוצעת? הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד מה משפיע על עלות הטבעת שתרכשו.

 

קטלוג הטבעות: לוקחים בחשבון את המחירים?

הדרך לחפש את טבעת האירוסין חשובה ממש כמו מחירי הטבעת. בעת שאתם מתחילים להתעניין לגבי דגמים בקטלוג האינטרנטי של הטבעות ? האם עליכם להתפקס על דגמים או על מחירים? בשלב הראשוני, כדאי מאד לבחון את הדגמים על פי הנראות שלהם ולא על פי המחירים המוצמדים. המטרה בהצצה בקטלוג האינטרנטי היא לחשוף אתכם לסגנונות, עיצובים ודגמים שונים. לאחר הסריקה הראשונית ולאחר ההיכרות שלכם עם דגמי הטבעות, תוכלו להגדיר תקציב ולהתפקס אך ורק על טבעות אירוסין מהבורסה הרלוונטיות לתקציב שלכם.

 

מה ישפיע על עלות הטבעת? בעיקר היהלום

רבים בטוחים כי המחיר של טבעת האירוסין מושפע בעיקר ממידת העיצוב שלה, אך האמת היא אחרת: ההבדל בין טבעת יקרה לטבעת בעלות נוחה יותר נעוץ ביהלום או ביהלומים המשובצים בטבעת. טבעות אירוסין מהבורסה תוכלו לרכוש עם או בלי יהלום, כאשר פרמטר זה ישפיע באופן ישיר על עלות הטבעת. אז אילו פרמטרים משפיעים באופן ישיר על המחיר?

 

ראשית, מידת הניקיון: כשמדברים על ניקיון היהלום, מדברים על הפגמים הנמצאים בו. יהלום ללא פגמים הינו יהלום מאד יקר, אך הבשורה המשמחת היא שתוכלו לרכוש יהלומים עם פגמים, שלא באמת ניתן להבחין בהם. באופן כללי, ככל שהיהלום פגום יותר, כך הערך שלו יורד והטבעת תהיה זולה יותר.

 

אלמנט נוסף שישפיע על העלות של טבעות אירוסין מהבורסה הוא צבע היהלום. כידוע, ישנם יהלומים שחורים, ורודים וכמובן לבנים. איך הצבע משפיע על המחיר? ככל שהיהלום שתרכשו יהיה בצבע לבן יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. יהלומים המתרחקים מהצבע הלבן גם בעלי ערך נמוך יותר ועל כן מחיר הטבעת יהיה זול יותר. כמו כן, ליטוש היהלום משפיע גם הוא. יהלומים מלוטשים יותר הינם יהלומים יקרים יותר. רמת הגימור של היהלום מושפעת מהחיתוך שבוצע בו, וככל שהחיתוך איכותי וברמה גבוהה יותר, כך הערך עולה.

 

ולבסוף: גודל היהלום. גם אתם, כמו הרבה גברים אחרים רוצים להעניק טבעת עם יהלום כמה שיותר גדול. גודל היהלום משפיע באופן ישיר על עלות הטבעת. המגמה כיום היא לרכוש טבעות אירוסין סולייטר ? טבעות המשובצות ביהלום אחד במרכז הטבעת.

 

האם כדאי לוותר על היהלום על מנת להוזיל עלויות?

ההמלצה הינה חד משמעית: לא. יהלומים הם במידה רבה מה שמאפיין את טבעות האירוסין יותר מכל אלמנט אחר. מעבר לכך שהיהלום מוסיף לטבעת והופך אותה לנוצצת, מרגשת ומעוצבת יותר, הרי שהנשים מצפות לטבעת עם יהלום, כך שבעת שהן יקבלו טבעת ללא יהלום, עלולה להיווצר אכזבה. טבעות אירוסין מהבורסה עם יהלומים הן הדרך להצעת נישואין מושלמתחזרה