טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

היהלומים בישראל- המדריך לטבעת אירוסין

 
מעוניינים לרכוש טבעת אירוסין אך מבולבלים מריבוי האפשרויות העומדות בפניכם? שוק היהלומים בישראל הנחשב כתעשיית היהלומים מהגדולות בעולם למסחר וליטוש יהלומים. ישנם סוגים רבים ושונים של יהלומים נפוצים במיוחד לעיצוב טבעות אירוסין, ולכן אם אתם עומדים לפני הרכישה הגדולה של חייכם – המדריך הזה הוא בדיוק עבורכם.
 

יהלומים – בארץ או בחו"ל?

רכישת טבעות אירוסין משובצות יהלום הוא חוויה חד פעמית, יהלום הוא אבן חן נצחית המסוגלת לשרוד במשך שנים רבות. היהלום כאבן חן המבוקשת בעיקר על ידי נשים הופכות אותו לאחד הפריטים המבוקשים בענף התכשיטנות והיהלומים. שוק היהלומים בארץ הוא בין התעשיות המשגשגות בעולם, רבים יופתעו כי מלטשות היהלומים הגדולות בעולם נמצאות בארץ או פזורות במוקדים רבים ברחבי העולם ומנוהלות על ידי ישראלים. רבים מהיהלומים המלוטשים בארץ מיוצאים לחו"ל ולכן אין הבדל משמעותי ברכישת יהלום בארץ ישראל או בחו"ל. במהלך בחירת יהלום יש לשים לב למידת השקיפות של היהלום, משקלו, זווית הליטוש שלו ופגמים שיכולים היו להיגרם ליהלום.
 

סגנונות נפוצים לטבעות אירוסין:

ישנם סגנונות רבים ונפוצים של טבעות אירוסין וכמוהן גם אין ספור סוגי יהלומים. טבעות אירוסין סטנדרטיות הן טבעות זהב בין 14-16 קראט או טבעות העשויות זהב לבן בשיבוץ יהלום יחיד חצי קראט (50 נקודות), הן נקראות גם טבעות סוליטר. רוב עיצובי טבעות אירוסין יעוצבו במתכונת זו וטווח המחירים שלהן משתנה בהתאם למותג, הרשת או החנות המשווקת.
רכישת טבעת אירוסין לא חייבת להיות הוצאה של עשרות אלפי שקלים, במתחם הבורסה ניתן למצוא טבעות אירוסין זולות  ומעוצבות 
 

טבעות אירוסין מהבורסה ליהלומים:

מחקרים רבים שנעשו בעבר מוכיחים באופן ניכר כי רכישת טבעות אירוסין מהבורסה ליהלומים בארץ משתלמת ברוב המקרים. במתחם הבורסה ליהלומים תוכלו למצוא חנויות תכשיטים מתמחות ביהלומים שיוכלו לספק לכם טבעות אירוסין מעוצבות עם יהלום במחירים נמוכים בהרבה מאשר ברשתות המוכרות. רכישת טבעת אירוסין מהבורסה זולה יותר ומבטיחה לכם יהלום מלוטש ישר ממקור היהלומים העולמי. לקריאה על יהלומים בבורסת היהלומים רמת גן לחץ כאן.
 

טבעות אירוסין מעוצבות:

אם גם אתם מעוניינים ברכישת טבעות אירוסין מעוצבות ומשובצות יהלום, מומלץ לבצע סקר שוק מקדים ולבחון את האפשרויות המוצעות בפניכם. ניתן למצוא טבעות אירוסין מעוצבות בחנויות תכשיטים מתמחות במתחם הבורסה כמעט זהות לטבעות האירוסין שתמצאו ברשתות המובחרות ובמחירים נמוכים הרבה יותר.
 


חזרה