טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

היהלום... פנים רבות לו

איך לבחור את היהלום המושלם לטבעת המושלמת:

 
יהלומים הם האבן המועדפת הן בקרב מעצבי טבעות האירוסין והן בקרב הרוכשים, החתן והכלה לעתיד. יהלומים הם שונים, אף שלא קל להבחין בכך במבט חטוף, כל יהלום מגיע עם פרמטרים ייחודיים משלו וסגנון אסתטי ועיצובי שונה. חשוב לבחור יהלום שיתאים באופן הרמוני לטבעת, בצורה שתשלים אותו ותביא לידי ביטוי מקסימאלי את הנצנוץ המרשים, הברק והיופי שלו.

לחיתוך יהלומים מגוון אפשרויות:

יהלום עגול – הצורה הנפוצה ביותר לחיתוך יהלומים שמבליטה בצורה הטובה ביותר את הנצנוץ שלו. במשך מאה שנים, חותכי יהלומים מיומנים פיתחו נוסחאות הבודקות את הדרך שבה קרני האור פוגעים בחיתוכי האבן, וניסחו חישובים מתמטיים מתוחכמים על מנת להגיע לברק המרשים שביהלומים מסוג זה.
 
יהלום אובאלי - מדובר ביהלום בצורה עגולה אך מוארכת ויש לו מטרה מאוד ברורה והיא לרענן את היהלום המעוגל הקלאסי. צורת החיתוך האובאלית התפתחה לפני כחמישים שנה ומאז הפכה לצורה שמשלימה את היהלומים העגולים. חיתוך זה פופולארי מאוד בטבעת המשובצת ב-3 אבנים: אבן מרכזית ושני יהלומים תואמים בצדדים.
 
יהלום פרינסס – או בעברית, יהלום נסיכה. אחרי החיתוך העגול, חיתוך פרינסס הוא הצורה השנייה הפופולארית ביותר. המיוחד בהם הוא שיהלומים אלו נחשבים לראשונים שנחתכו באופן מדעי, מה שהקנה להם ניצוץ מרשים מאין כמותו ואפשרות להסתיר את הפגמים השונים ביהלום. הברק והצורה הייחודיים בהחלט מסבירים את הפופולאריות שלו בטבעות אירוסין.
 
יהלום אמרלד- סוג זה של חיתוך, כמשתמע מן השם, יועד בהתחלה לאבני אמרלד ולא ליהלומים. יש לו מראה ייחודי ומלבני שמדגיש את הבהירות שעל היהלום והוא תורם לעיצוב אלגנטי ויפהפה ועם זאת עמיד ופרקטי לאבן. חיתוך האמרלד הוא כנראה הדרך הטובה ביותר להצגת יהלום נקי מפגמים ובעל רמת ניקיון וקראט גבוהים.
 
יהלום מרקיז – מדובר על חיתוך יהלום נפוץ שיש לו היסטוריה ארוכה ומרתקת. מדובר ביהלום בעל מראה קלאסי אבל עדיין כזה שמצליח ליצור עניין רב בקרב רוכשי טבעות האירוסין. חיתוך המרקיז הוא צורה מסורתית כמו חיתוך האמרלד והוא נמצא במקום הרביעי בפופולאריות שלו.
 
יהלום טיפה – יהלום זה נחתך בצורת טיפה, כמובן. חיתוך זה הוא פופולארי יותר בשיבוץ בתליונים ועגילי יהלום, אך עבור טיפוס מיוחד ומקורי, אין ספק שנעים להתהלך עם טבעת אירוסין מקושטת יהלום טיפה למראה עדין ורך.
 
יהלום כרית – במשך השנים הפכו יהלומי הכרית לטרנד הגדול ביותר בשנים האחרונות. הם בעלי יתרון ייחודי ומסקרן בגלל השילוב של חיתוך בצורת ריבוע בסגנון עתיק לצד חיתוך נוצץ ומודרני מאוד. 
 
ב"דיאמור" תוכלו לעצב טבעת אירוסין מדהימה על פי כל סגנון עיצובי שתבחרו, ותופתעו לגלות כמה קל ופשוט להצהיר על אהבתכם אחד לשני בעזרת הטבעת המושלמת.


חזרה