טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

הטעויות הנפוצות ביותר עם רכישת טבעת האירוסין

אם כן, רגע לפני שאתם צוללים בהתרגשות אל חיפוש הטבעת האחת לאחת שלכם, הנה כל הטעויות הנפוצות שלא מעט גברים לפניכם עשו. אתם? תדעו להימנע מכל הטעויות האפשרויות עם רכישת טבעות אירוסין מעוצבות, קלאסיות או מיוחדת.

 

1.לקנות את הטבעת ברגע האחרון

לא משנה עד כמה אתם אוהבים ספונטניות ועד כמה מצליח לכם איתה בכל פעם ? הרי שאת טבעת האירוסין לא קונים רגע לפני ההצעה. חשוב מאד שתעברו תהליך והתבשלות עם הטבעת שמתחיל עם הצצה בקטלוג הטבעות האינטרנטי, ממשיך לפגישה בחנות התכשיטים, בחירה של כמה דגמים מובילים ובחירה של דגם אחד נבחר שבסוף יקבל את התואר: טבעת האירוסין של אהובת לבכם. לכן, לא משנה מה ? לא משאירים את רכישת הטבעת לרגע האחרון.

 

2.לקנות את הטבעת בחו"ל

אתם נמצאים בחו"ל בפגישות עבודה? נסעתם לטיול עם חברים? אל תתפתו לקנות את טבעת האירוסין בחו"ל. ברגע שאתם קונים את הטבעת בארץ בחנות מוכרת ומובילה, יש לכם אבא ואמא לפנות אליהם, יכולת להתייעץ עם חברים לאורך זמן ובעיקר לקבל תעודת אחריות על הטבעת שלכם. כל אלו לא תקפים במידה רבה ברגע שתקנו את את הטבעת שלכם מחוץ לישראל.

 

3.לסמן דגם קלאסי כדגם בטוח

האם טבעות האירוסין הקלאסיות מתאימות לכל הבנות ויוכתרו תמיד כהצלחה? לא. לכל בחורה יש את הטעם שלה בתכשיטים ובטבעות, כך שלא ניתן לסמן דגם מסוים כדגם בטוח, גם לא כשמדובר על דגם קלאסי לכאורה. לכן, התאימו את הטבעת ספציפית להעדפות של בת הזוג שלכם, ואל תיצמדו אל דגמים קלאסיים ככאלו המבטיחים לכם הצלחה.

 

4. טבעות אירוסין מעוצבות זה ללכת על בטוח

לא נכון כלל. כשם שהדגמים הקלאסיים לא מבטיחים לכם הצלחה בטוחה ועליכם להכיר את הטעם של בת הזוג שלכם בתכשיטים, דומה הדבר ואפילו יותר עם הטבעות המעוצבות. ערכו סקר מקדים לגבי הטעם שלה בתכשיטים, התייעצו עם המוכר בחנות התכשיטים לגבי טבעת שיכולה להתאים, ולבסוף תבחרו את הטבעת שתהפוך אותה לבחורה המאושרת ביותר בעולם.

 

5.להתייעץ עם כל המכרים שלכם

להתייעץ עם המכרים שלכם לגבי הטבעת המתאימה ביותר זה רעיון לא רע בכלל, אך האם עליכם להתייעץ עם כל המשפחה, חברים, קולגות לעבודה ומכרים אחרים? לא! ככל שתתייעצו עם יותר אנשים, כך יהיה קשה לכם יותר לבחור בגלל ריבוי דעות.חזרה