טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

החלפת טבעת האירוסין הינה לגיטימית

 

כשהיא רוכשת לך חולצה במתנה ? אין לך כל בעיה לממש את פתק ההחלפה ולהחליף אותה. כשאתם יושבים במסעדה ומזמינים מנה שמתגלה ככזו שאינה הולמת את טעמכם ? אתם לא חושבים פעמיים, ומבקשים להחליף אותה. נשאלת השאלה: מדוע קשה כל כך לנשים להודות שהן לא אוהבות את הטבעת ולגברים קשה כל כך לקבל את העובדה כי בת הזוג שלהם רוצה להחליף את הטבעת שנבחרה עבורן? טבעת האירוסין אינה עוד תכשיט שיושב לו במגירת התכשיטים. במידה ובת הזוג שלך מגלה שביעות רצון חלקית מהטבעת, גש איתה לחנות התכשיטים להחליף אותה.

 

איך קורה שהטבעת הנבחרת לא מתאימה?

הדבר החשוב באמת הוא איך להימנע ממקרה כזה בו הטבעת שהענקת לא משביעה את רצונה. מדובר על מקרה שכיח למרות מה שניתן לחשוב, כאשר בכל המקרים הסיבה הינה אותה סיבה: בדיקות מקדימות לא מספיק מעמיקות. כפי שלמדת להכיר את הטעם שלה במזון או בלבוש, כך עליך להכיר את הטעם שלה בתכשיטים. אכן, מדובר על משימה לא בהכרח קלה, אך ישנה דרך קיצור אידיאלית: מבט חטוף במגירת התכשיטים שלה. מה שנדרש ממך בעיקר הוא לזהות את צבע התכשיטים השלט ? הצהוב או הלבן, והאם היא מתחברת לתכשיטים מעוצבים יותר או נייטרלים יותר.

 

תכשיט לכל החיים כדאי מאד לאהוב

אין כל משמעות לעובדה שבחרת את הטבעת עבורה מתוך קטלוג של טבעות אירוסין מיוחדות, כל עוד הטעם האישי שלה הוא של טבעת קלאסית לדוגמא. טבעת האירוסין הינה טבעת שחשוב מאד שהיא תאהב, כאשר הסיבה ברורה: מדובר על טבעת לחיים שלמים, ולא מתנה עונתית שתוחלף על ידי מתנה אחרת בקרוב. טבעת האירוסין הינה טבעת שתהיה התכשיט המוביל עליה כל החיים, כולל ביום החתונה שלכם. על כן, במידה והיא לא מגלה שביעות רצון גבוהה מהטבעת שבחרת לה, גשו אל חנות התכשיטים ובחרו ביחד את הטבעת החדשה.

 

היא רוצה להתגאות בסיפור האהבה שלכם ובטבעת

וחשוב לא פחות הוא הסיפור שמגלמת בתוכה הטבעת: טבעת האירוסין, כמו כל תכשיט אחר שאתה מעניק לה, מושכת המון תשומת לב. כשהקרובים אליה ישאלו אותה על הטבעת, היא תרצה להציג אותה בגאווה, לספר על הצעת הנישואין שלכם ובעיקר עליך. חשוב מאד שהיא תתגאה בטבעת ותשמח להציג אותה. על כן, למרות ההשקעה הגדולה שלה בחיפוש אחר הטבעת, יהיה נכון להחליף אותה לדגם מדוייק יותר בהתאם לטעם האישי שלה.חזרה