טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

הדרך שלך לקבל תשובה חיובית בהצעת הנישואין

 

בעוד הנשים יושבות ומחכות לטבעת האירוסין ולהצעה שתגיע, הגברים עומלים לילות כימים על מנת להבטיח מעל לכל דבר אחר שהם יקבלו תשובה חיובית במעמד ההצעה. המון גברים מחפשים אחר הפורמולה המנצחת לרקיחת הצעת נישואין מושלמת שתעניק להם את התשובה להם הם מייחלים: I DO. אז רגע לפני שאתם מתחילים ללקט עצות והמלצות, הכנו לכם את המדריך שילווה אתכם בדרך אל התשובה החיובית במעמד הצעת הנישואין. מוכנים לצאת לדרך הכוללת רכישת טבעת אירוסין?

 

הטבעת: מה היא באמת אוהבת?

אם באירוע החתונה הדבר החשוב ביותר הוא שמלת הכלה, הרי שבהצעת הנישואין הדבר החשוב ביותר הוא החיפוש אחר טבעות אירוסין מיוחדות. זוכר את הפעם הראשונה שנכנסת בתור ילד אל חנות ממתקים? זה מה שעומד לקרות לך עם הכניסה אל חנות התשיטים: אתם עומד לראות המון דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן, קולקציה חדשה של טבעות אירוסין זהב צהוב וקטלוג עשיר של טבעות אירוסין מעוצבות. קל מאד ללכת לאיבוד בין כל הטבעות המוצעות לך, אך הדרך שלך למצוא את הטבעת המתאימה ביותר היא לחשוב על האחת שלך: אילו תכשיטים היא אוהבת, איזה סוג זהב עדיף עליה ואיזו טבעת הייתה מרגשת אותה יותר מכל אחת אחרת.

 

הקופסה: רגע לפני ש...

אז אולי הרכישה המשמעותית ביותר היא רכישת הטבעת, אך חשוב להעניק תשומת לב גם לבחירת הקופסה שממנה תשלוף את הטבעת. ממש כפי שחשוב לך לבחור טבעת מרגשת, כדאי גם לבחור קופסה מרגשת. נסה לחשוב על מהלך ההצעה: עוד לפני שבת הזוג שלך תראה את הטבעת, היא תראה את הקופסה, כך שחשוב לבנות את אפקט ההפתעה כבר משלב זה. מרבית הגברים בוחרים בקופסה אדומה המסמלת את האהבה הגדולה. איזו קופסה אתה תבחר? הבחירה לגמרי שלך!

 

המילים: דיוק, כוונה ורגש

הצעות הנישואין אולי מבוססות על טבעות אירוסין קלאסיות או טבעות אירוסין מהבורסה, אך לא רק. על מנת להציע את ההצעה המרגשת עליך לבחור את המילים המרגשות ביותר בכדי לבקש את ידה של האחת. ההמלצה ברוב המקרים היא לנסות להסתמך פחות על ספונטניות מאחר וההתרגשות הגדולה מביאה לא מעט גברים להיות חסרי מילים. נסה לבחור את המילים עוד טרם ההצעה על מנת שתוכל להוביל אותה מבלי שההתרגשות הגדולה תפתיע אותך ברגע האמת. שלב בהצעת הנישואין את שם החיבה שלה, אולי איזו בדיחה פרטית שלכם כדי לשבור את הקרח, ולבסוף בקש את ידה בדרך הכי רומנטית שתוכל לדמיין לעצמך.

 

הלוקיישן: הכי רומנטי שיכול להיות

אחרי חיפוש אחר טבעות אירוסין, רכישת קופסה מהודרת ובחירת המילים המרגשות ביותר, צריך לבחור את הלוקיישן המרגש ביותר. המקום בו תציע נישואין מבוסס על הבחירה האישית שלך ועל המקום השוזר בתוכו משמעות מיוחדת עבור שניכם. ישנם אלו המציעים נישואין במקום בו נערך הדייט הראשון, בעיר רומנטית בחו"ל או אפילו בבית ? המקום הפרטי ביותר המסמל את האינטימיות ואת המשך החיים המשותפים. כל שנותר לך הוא לקחת אוויר, ליהנות מפעימות הלב המעידות על ההתרגשות הגדולה ולעשות את הצעד המשמעותי ביותר בדרך אל שינוי הסטטוס שלכם למאורסים. מזל טוב!חזרה