טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

הדרך הנכונה לצלם תכשיטים

אם עיינתם פעם בקטלוג מרשים של חברות המציעות תכשיטים, וודאי הסתחררתם מהברק והחדות של התמונה, שהרי צילום תכשיטים נעשה באופן מקצועי ובזווית מסוימת, אך לבל נשכח גם את עניין  תוכנת הפוטושופ הפופולארית שיכולות להדגיש את התמונה ולהעניק לה מראה זוהר ויפה. אך ללא ספק יש צורך לבצע צילום נכון, כך שלמעשה הפוטושופ ישלים את התמונה. הביקוש הרב לצילום תכשיטים בשוק, מביא צלמים רבים להתמחות באופן ספציפי בצילום תכשיטים, שכך הם נעשית מקצוענית בתחום ויכולים לספק איכות בלתי מתפשרת לחנויות תכשיטים שונות.
 
אם אתם צריכים צלם תכשיטים לצילום תכשיטים לחצו כאן.
 

מה צריך לדעת כאשר באים לצלם תכשיטים בצורה מקצועית?
 

ראשית, לתאורה ורקע יש תפקיד חשוב בעת הצילום, כך שעליכם לדעת כמה דברים חשובים בנושא: כאשר באים לצלם תכשיטים מכל סוג, בין אם אלה תכשיטי זהב, כסף, אבנים, יהלומים או זכוכית. אם מדובר ביהלומים, אז כמובן הדבר חשוב פי כמה וכמה. בעת הצילום ,התכשיט אותו תרצו לצלם חייב להיות במרכז, במלוא הפוקוס, בצורה בולטת ולא מטושטשת. על מנת להשיג את האפקט הטוב ביותר בו התכשיט נמצא זוהר במרכז, עליכם לכבות את הפלאש במצלמה, ולהימנע מהצבת התכשיט ליד מקור אור. אם ברצונכם לקבל אפקט זוהר, עליכם להניח את התכשיט בתוך אוהל צילום, חשוך ומקור האור יהיה מוצב מחוץ לאוהל. מעבר לכך, הקפידו על זמן חשיפה ממושך של חיישן הצילום על התכשיט שתרצו, כך תימנעו מתמונות מוצללות, או השתמשו במיפתח קטן במצלמה במידה ואתם מעוניינים לתפוס את כל התכשיט בשלמותו.
 

מה לגבי רקעים?
 

את הרקעים תוכלו להתאים בקפידה לסוג הסטיילינג של הקטלוג או הברושור, כך שתוכלו לבחור לאחר הצילום את הרקע על ידי תכנת פוטושופ ולהניח את התכשיט בכל נוף שתרצו, אם זה נוף של חוף ים, עצים, פרחים או כל דבר אחר. אך אם ברצונכם רקע רגיל, תוכלו להניח את התכשיט על רקע לבן, אך קיימת גם אפשרות לצלם את התכשיט על רקע כהה, מה שיבליט באופן ניכר לעין את הברק והנצנוץ של התכשיט, אך כמובן לפי שיקול דעתכם.  
 


חזרה