טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

בחירת שתי טבעות ברכישה אחת הוזלה משמעותית של מחיר הקנייה

עבור רוכשים רבים מדובר על פעולה לא כל כך ברורה שהרי הם מסתבכים בלאו הכי אם רכישה של טבעת אחת אז שתיים? ובכן, דע לך שמדובר על אחת הפעולות הפופולאריות ביותר בקרב גברים רבים (וכן, גם נשים במידה ואלו הם שלקוחות את המושכות לידיים ומציעות לבן זוגם נישואים) שמעוניינים לא רק לרכוש את הטבעות החשובות באותו היום ובאותה הרכישה, אלא גם להוזיל לעצמם (באופן משמעותי) את הרכישה על שתי הטבעות – נישואים ואירוסין.

אודות הטבעות הפופולאריות ביותר בשנה החולפת, בקישור הבא: סקירת התכשיטים הפופולרים לשנת 2014.
 

כיצד לבחור טבעת אירוסין וטבעת נישואין יחדיואז כיצד למעשה ניתן לבחור את שתי הטבעות יחד? ובכן, יש מספר אפשרויות העומדות על הפרק.

האפשרות הראשונה היא למעשה לארגן יום או ערב קסום לבת הזוג ולהציע לה נישואין, אך בלי הטבעת. מיד אחרי שהשאלה נשאלת לקחת אותה אל חנות תכשיטים (עליה ביררת טרם ובדקת שהמחירים אכן מתאימים לכן לצד קוקלצית טבעות נרחבת) ולאפשר לה לבחור לעצמה את טבעת האירוסין וכן, לבחור יחדיו את טבעת הנישואים שלכם.

אפשרות נוספת היא לבקש עזרה מבני משפחתה של הכלה המיועדת או חברותיה. כך ניתן לבחור טבעת יוצאת מן הכלל ולגבי טבעת הנישואים, שאמורה להיות פשוטה וללא תוספות כלשהן, כגון: יהלומים או אבני חן, פשוט לבחור צבע זהב המועדף עליה (בקישור הבא ניתן ללמוד אודות אחת האפשרויות המוצלחות בשוק: 5 סיבות לרכוש טבעת אירוסין מזהב), להוסיף חריטה ונימה אישית ופשוט לרכוש.

אפשרות נוספת שלמען האמת נחשבת כמעט יותר קשה היא להשאיר בבית מגזינים של טבעות אירוסין ולראות במה בת הזוג מציצה ומתעניינת על ידי כך ניתן "לבנות פרופיל" של הטבעת המושלמת עבורה ולהיעזר בבעלי המקצוע בחנות בכדי לבחור, לאחר מכן, את טבעת הנישואים שלכם.

עדיין תוהה כיצד להציע לבת הזוג שלך? במאמר הבא תוכל למצוא מספר דרכים מקסימות ומפתיעות להצעות נישואין: 4 אפשרויות להצעות נישואין מפתיעות.
והכי חשוב – שיהיה לנו הרבה מזל טוב!
 חזרה