טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

בחירת טבעת אירוסין לגבר שלך

מעט מוזר כשחושבים על כך שבשנת 2015 עדיין מעט נשים לוקחות את הפיקוד ולמעשה מחליטות להציע לגבר עמו הן יוצאות – נישואים. אם בעבר היה מאוד קשה למצוא טבעות אירוסין לגברים, כיום ניתן למצוא מגוון מרהיב ועוצר נשימה של סגנונות נהדרים. בדיוק בנושא זה נעסוק במאמר הבא, כך שתוכלי לדעת איזו טבעת אירוסין לרכוש לבעלך לעתיד.

סוגי טבעות אירוסין לגבר


חשוב להבין שבאופן די הגיוני טבעות אירוסין אשר מיועדות לגברים יהיו מעט יותר "סולידות" מאשר טבעות המיועדות לנשים כאשר שם המבחר והעיצובים הרבה יותר ססגוניים. עם זאת, עדיין מדובר על טבעות מקסימות שעונות על טעמם של גברים רבים.

אז מהם סגנונות העיצוב? ובכן, מדובר על טבעות, כפי שציינו, עם עיצובים "קלאסיים" יותר, פשוטים יותר. עוביים של חישוקי הטבעות, בדרך כלל, הינם עבים יותר ובמידה ויש עיצוב כלשהו, זה נעשה בצורת חריטה על הטבעת בכדי להקנות לה מראה מיוחד. בדרך כלל טבעות אלו כוללות גם הכנסת פסים בצבעים אחרים, למשל – פס בצבע שחור ואם מדובר על טבעת אירוסין בצבע זהב צהוב אז פסים בצבעי לבן.

השאלה שנשאלת בכל הנוגע לבחירתה של טבעת אירוסין היא השאלה הבאה: האם לבחור לבן הזוג זהב צהוב או זהב לבן? ובכן, על מנת להצליח לענות על שאלה זו חשוב להבין ולהכיר את בן הזוג. בדרך כלל, מחלקים את בחירת צבע הזהב על פי גוון העור של האדם כאשר זהב צהוב מתאים לאנשים מעט שחומים יותר ואילו זהב לבן מתאים לאנשים בהירים יותר. ניתן ללכת על פי חלוקה זו.

במאמר הבא תוכלי להבין לעומק למה לבחור דווקא בטבעת בצבע זהב לבן: 5 סיבות לבחירת טבעת אירוסין מזהב לבן.

כמו כן, ניתן ללכת גם על פי האפשרות הבאה: אם מדובר על גבר שעונד תכשיטים – שעונים, שרשראות, צמידים, ניתן פשוט לראות מהם הצבעים הדומיננטיים שלהם – האם תכשיטים אלו בצבעי זהב צהוב או לבן? ועל ידי כך להחליט. במידה ומדובר על גבר שאיננו עונד תכשיטים לכל וכלל, מומלץ לבחור בצבע זהב לבן הנחשב כצבע המועדף והסולידי ביותר, דבר שחשוב מאוד לגברים בתכשיטים אותם הם עונדים. כמו כן, חשוב להוסיף נימה אישית לטבעת ולרשום הקדשה קצרה וקולעת. אם את כבר מתעניינת בדרך בה תרכשי לו את הטבעת האולטימטיבית, הנה גם מספר אפשרויות בהן תוכלי להציע לו נישואים , בקישור הבא: איך להציע לו נישואין?

והכי חשוב – שיהיה הרבה מזל טוב.חזרה