טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

בחירת טבעת אירוסין

שלב בחירת הטבעת הוא כנראה השלב הכי מעניין, כמה טוב שאנחנו פה בשבילך.
מזל טוב! הגיעה העת לרכוש טבעת אירוסין - אין ספק שזהו אירוע מרגש בעל משמעות סמלית. 
היופי של טבעת האירוסין נתפס כמו ההבטחה שגבר מבטיח לבת זוגתו במעמד ההצעה לבניית החיים המשותפים יחד. ככל שהטבעת מרשימה, נוצצת ויוקרתית יותר, כך היא מייצגת הבטחה דומיננטית, טהורה ומוחלטת. כל גבר ישאף להעניק טבעת שאהובתו פשוט לא תוכל לסרב לה.

איך בוחרים טבעת?

קודם כל חשוב שיהיו לך מטרות בדבר איזה טבעת אתה בדיוק רוצה, בשביל לשפוך אור על הנושא קרא מאמר זה.
היהלום המשובץ בטבעת אינו האלמנט היחידי המבטיח טבעת אירוסין יוקרתית ומופלאה. היופי של טבעת אירוסין נובע מהשילוב בין היהלום עצמו ובין טכניקת שיבוצו. ישנן טכניקות שונות שקובעות את טיב הטבעת ואת מחירה, וכל זה מבלי לפגוע באיכות שלה. 
כדאי לקרוא על הקריטריונים המשפיעים על ערך היהלום כמו ניקיון, גודל, קראט וצבע, כך שנוכל להתאים את התכשיט על פי תקציב ידוע מראש. אם תתאהב בטבעת שידך אינה משגת, אנשי המקצוע של "דיאמור" יתאימו לך תכשיט דומה ככל האפשר ובמחיר הנכון.
 
טעמה האישי של הכלה לעתיד הוא שיקול מרכזי בבחירת טבעת אירוסין. הביטו בה, האם היא עונדת תכשיטים באופן קבוע? מהו הסגנון שאותו היא אוהבת? 
לבחורה קלאסית ואלגנטית, נתאים טבעת עדינה ודקה עם יהלום אחד במרכז טבעת העשויה זהב לבן. לבחורה דומיננטית שאוהבת להיות במרכז העניינים, נתאים טבעת עם אבן בולטת וצבעונית שתמשוך את עיני כל הסובבים אותה.
 
חשוב מאוד להתאים טבעת אירוסין לאהובתך באופן שיתאחד עם הסגנון האישי שלה כך שבכל בוקר היא תתאהב בך, וגם בטבעת, מחדש.
רכישת טבעת אירוסין כרוכה בהוצאה כלכלית לא מבוטלת, לכן חשוב ששביעות הרצון מהטבעת תהיה מלאה. מומלץ להתייעץ עם המומחים ב"דיאמור" כדי לבדוק איזו טבעת אירוסין מתאימה לצרכים האסתטיים, הרגשיים והכלכליים של בני הזוג.


חזרה