טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

איך להציע לו נישואין

טבעות אירוסין והצעות – מה חשוב שתדעי?


טיפ מספר אחד: את רוצה לבוא מוכנה אל האירוע ובצדק ולכן צריך להתחיל מהתחלה כאשר ההתחלה נוגעת, איך לא, אל טבעת האירוסין עצמה. כאשר רוצים לבחור טבעת אירוסין לגברים, אין ספק שהמצב מעט יותר בעייתי לעומת נשים (שהרי במצב הנ"ל הרבה יותר קל לדעת מה נשים אוהבות ולא אוהבות בתכשיטים לעומת ההפך). רצוי לבחור לבן זוגך טבעת הרבה יותר סולידית, נקייה במראה ופחות "מצועצעת". ניתן להוסיף לטבעת הקדשה מקסימה ומרגשת ולצאת אל הדרך.

טיפ מספר 2: מהו התקציב שלך? את חייבת לבחור את גובה התקציב שלך לפני שאת בוחרת את הדרך בה תציעי לו נישואין. אם התקציב איננו גבוה תמיד ניתן לעשות זאת בביתכם באופן אינטימי, אם התקציב מאפשר לך זאת את יכולה לבחור את צורת הצעת הנישואין על פי תחביביו והעדפותיו האישיות.


טיפ מספר 3: אז מה כעת? לאחר שבחרת כבר את הטבעת ואת גובה התקציב? ובכן, כעת עלייך לבחור בקפידה את הדרך בה תציע לו נישואין ולכן זהו השלב של "הכר את הקהל שלך", כלומר, הכירי היטב את בן זוגך. עלייך לדעת מה מלהיב אותו ומה פחות. את חייבת לזכור שצורת הצעת הנישואין צריכה להתאים לו ולרגש אותו ולא אותך ולכן רצוי מאוד שזה יתאים לטעמו האישי – למשל: אם הוא חובב אקסטרים רצוי לבנות העצת נישואין שכוללת בתוכה פעילות כזו וכן הלאה.

טיפ מספר 4: תבדקי אם בן זוגך מוכן לצעד המדובר. במידה ואת מבינה שכן, אל תהססי!

טיפ מספר 5: טבעיות היא שם המשחק. את הרי לא רוצה שהוא יגלה את התכנון שלך ולכן עלייך להתנהג באופן טבעי. תכנון מוקדם ומוקפד על הפרטים יוביל אותך להצלחה, ברגע ההצעה כמובן שאת יכולה להתרגש (אפילו מומלץ).

במאמר זה תוכלי ללמוד אודות טבעת אירוסין בעיצוב אישי, אנשי המקצוע של diamorjewelry יוכלו לעזור לך בעיצוב הטבעת באופן הכי מקצועי ובהתאם לתקציבך האישי.חזרה