טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

איך לבחור טבעת אירוסין בגודל מתאים

לא משנה כמה מתנות הענקת לבת הזוג שלך בעבר - מתנה כמו טבעת אירוסין אתה זוכה להעניק פעם אחת בחיים. ככל שדבר נדיר יותר, כך מטבע הדברים מושקעת בו יותר מחשבה ויצירתיות וגם יש סביבו הילה יוקרתית יותר. ההשקעה שלך לא  באה לידי ביטוי רק בחיפוש אחר הטבעת הייחודית והמרשימה ביותר, אלא גם בחיפוש אחר הטבעת המדויקת ביותר.

 

הדיוק אינו מבטא רק את הטבעת מבחינת הנראות שלה, אלא בעיקר את גודל הטבעת. על מנת שגם אתה תוכל להעניק את הטבעת המתאימה ביותר, עליך לעקוב אחר השלבים הבאים:

 

נמנעים מהמבוכה: מגיעים אל החנות עם טבעת לדוגמא

אז הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לצאת למבצע חשאי ולדאוג להגיע לחנות התכשיטים עם טבעת לדוגמא. הטבעת אינה צריכה להיות טבעת המשקפת את טעמה של בת הזוג שלך, אלא טבעת ההולמת את גודל האצבע. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שגברים עושים עם רכישת טבעת אירוסין היא לרכוש טבעת עם גודל משוער ולא עם גודל מדויק של טבעת. חשוב מאד להבטיח שהטבעת תהיה חופפת לגודל האצבע של בת הזוג שלך, שכן באופן זה תוכל להימנע מהמבוכה המיותרת שבהענקת טבעת שתהיה קטנה או גדולה.

 

על כן, כל הנדרש ממך הוא להביא אל החנות טבעת מבלי שהיא יודעת על כך כמובן, כך שצוות המוכרים המקצועי יוכל להציע לך דגמים בגודל המתאים. מלבד המבוכה שיכולה להיות עם הענקת טבעת שאינה בגודל המתאים, הרי שהענקת טבעת מדוייקת חוסכת מכם את התיקונים השונים או החלפה של הדגם.

 

מתאימים את עובי הטבעת לגודל האצבע

אלמנט נוסף וחשוב עם רכישת טבעת אירוסין הוא עובי הטבעת. טבעות האירוסין הנמכרות כיום מגיעות בגדלים שונים כאשר ישנן טבעות דקות, בינוניות ועבות. לכל אישה מתאימה טבעת אחרת לחלוטין וחשוב שאתה תדע איזו טבעת מתאימה יותר מכל לבת הזוג שלך. המטרה? ליצור נראות מאוזנת והרמונית המבוססת על שידוך בין גודל האצבע וגודל הטבעת. ככלל: הטבעות הדקות מתאימות יותר לנשים בעלות ידיים קטנות, ואילו הטבעת העבות והרחבות מתאימות לאצבעות ארוכות ועבות יותר.

 

טבעת בגודל מתאים: כאן מתחילה הנוחות

טבעת אירוסין בגודל מתאים היא המפתח לנוחות! הבעיה הגדולה היא שלעתים הנשים המקבלות את הטבעת מוצאות עצמן במבוכה להעיר לבן הזוג שלהן על גודלה של הטבעת. אחרי השקעה רבה בחיפוש אחר הטבעת האחת, לא מעטות הנשים החשות מבוכה לבקש להרחיב או להקטין את הטבעת. הבעיה הגדולה היא שבמקרים כאלו המבוכה מנצחת, ואיתה מגיע גם החוסר בנוחות. על כן, הבטיח מראש כי הטבעת שתעניק תהיה בגודל המתאים!

 

זהב לבן או זהב צהוב: איזו טבעת בוחרים?

טבעת אירוסין שתרכוש יכולה להיות טבעת מזהב לבן או טבעת מזהב צהוב. על מנת לדייק את הבחירה שלך, חשוב שתדע מה בת הזוג שלך מעדיפה לענוד. ישנן נשים המפגינות את חיבתן לסוג זהב מסוים, בעוד ישנן נשים שעבורן כל סוג של זהב תופס. בעת שאתה בוחר טבעת לקחת אתך אל חנות התכשיטים, כדאי במעמד זה לבחון את טעמה של האחת שלך ולהכריע איזו טבעת תעניק: מזהב לבן או זהב צהוב.חזרה