טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

קולקציית דיאמור

אודותיה של תעודות גמולוגיות וחשיבותם

עומד לרכוש לבת זוגתך האהובה טבעת אירוסין? יודע שהיא חובבת יהלומים ובשל כך הינך מתכנן לשלב אותם בתכשיט שתרכוש? נהדר! ראשית כל שיהיה מזל טוב. עם זאת חשוב שתדע – רכישת טבעות אירוסין – עם יהלומים – שמגיעה ללא תעודת גמלוגיות מהחנות שבה רוכשים את הטבעת יכולה להעיד על כך שהיהלום שנרכש איננו אמיתי. מודאג? אל תהיה. מידע נסביר.
 

אודות חשיבותה של תעודת גמלוגיות:


תעודת גמלוגיות צריכה להגיד לך את הדברים הבאים: מדובר על חנות רצינית, חנות שאין ברשותה, סביר מאוד להניח, יהלומים מזויפים או לחלופין יהלומים שעברו טיפולים ושדרוגים ולמעשה אתה רוכש יהלום אמיתי, כך שבמידת הצורך אם וכאשר בעתיד תהיה בעיה עם היהלום – יהיה לך למי לפנות.

תעודת גמלוגיות היא תעודה שמתקבלת רק לאחר שמעבדה מוכרת ומורשית בדקה את היהלום לעומקו ורוחבו מה שנקרא. כלומר, עברה על כל הנתונים שלו החל מהצבע, חיתוכים ועד לפגמים, גודל (משמע, קראט) וכן הלאה. מדובר על בדיקה קפדנית מאוד שבזכותה ובזכות הרשימה הזו ניתן לדעת הכל אודותיו של היהלום.

כמו כן, חשוב לשים דגש לצד תעודת הגמלוגיות שמקבלים גם תעודת אחריות על התכשיט. ללא שני האלמנטים הללו מומלץ שלא לרכוש כלל וכלל את הטבעת באותה החנות ופשוט להתחיל לחפש אחר חנות תכשיטים אחרת. יתרה מכך – את החיפוש אחר החנות הנ"ל יש לבצע על ידי המלצות, סקר שוק והשוואות בין אם מדובר על המלצות מחברים, בני משפחה או חברים ובין אם מדובר על אנשים אנונימיים לחלוטין מהאינטרנט.

במידע והינך מעוניין לדעת פרטים נוספים בנוגע אל סגנונות שיבוץ יהלומים לטבעות אירוסין, הקלק על הקישור.

חשוב להבין: כפי שמחפשים אולם חתונות או לחילופין גן אירועים כמו אקו בו רוצים לערוך את האירוע של החתונה ומעוניינים, באופן טבעי, להרגיש שמדובר על אירוע יוקרתי ומרגש, כזה שתזכרו כל החיים, יש להגדיל ראש גם ברכישת התכשיט הייחודי הנ"ל.

במידה והינך מעוניין לדעת כיצד תוכל לרכוש את הטבעת המיועדת בצורה מכוונת וטובה יותר, המאמר הבא יסייע לך רבות: רכישת טבעת אירוסין הגדר מטרות צא לקנות.
 חזרה